Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Miért idegesí...

Normális vagyok? Miért idegesít ez annyira?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim.. Apa elköltözött,már nem él velünk.De biztos vagyok benne,hogy anyának most van egy új barátja. Hallottam,amikor beszéltek telefonon,többször is,szóval tényleg biztos.

Viszont engem ez nagyon idegesít.Egyszerűen nem tudom elfogadni,hogy más valakivel lássam őt,ne apával.Nekem ez nagyon fura..

Nem is szeretné megmondani,mert már rákérdeztem,hogy kivel beszél,de mindig valami mást mond.

Normális,hogy ennyire nem szeretném?Miért érzem ezt? :/


2011. nov. 9. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Önző vagy. Csak a saját kis életed és boldogságod érdekel.
2011. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy megértelek!

2011. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15..
2011. nov. 9. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nekem is nagyon szörnyű volt, amikor anyukám összejött valakivel.
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Figyelj ,nekem a szuleim 6 eves koromba valtak el ,nagy veszekedessel ,de aztan rohatul sokkal ,meg minden ...

en is sirtam meg minden ijen hujesegek ...

De aztan meglatod ,kinovod ,es erossebb leszel tolle. :)


Ha valami kerdesed lenne esetleg ,irj ram.


16 / F


U.I.: egyebkent ,nekem is anyum osszejott valakivel ,es hidd el nincs vele semmi baj.

2011. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LadyLee ***** válasza:

Normálisak az érzéseid, de gondolj egy kicsit anyukádra is és az ő boldogságára.


Az embernek szüksége van társra és anyukádnak is joga van hozzá.

2011. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont a gyerekkor felső határánál ért a változás. Átlépőben ugyan az ifjú-korba..de gyerekes féltékenységgel reagálsz még. ("Anya...anya! Csak engem szeress!" - ezt mondod minden gesztusoddal). Talán még egy év - és te is járni fogsz valakivel, aki majd egyre jobban érdekel. Amint ez bekövetkezik, megérted teljes mélységben, mint jelenthet egy másik ember..aki érzelmi társ. Varázsütésre megszűnsz gyerek lenni. Egyre több időt akarsz tölteni a kedveseddel (már nem édesanyáddal, aki persze a legkedvesebb marad úgyis..) - és - mintha más emberré lettél volna - természetesnek fogod tartani, hogy édesanyád érzi..pontosan ugyanezt. Remélem, ez a nagyon is érthető gondod ilyen formában megoldódik, és édesanyád új társával kiváló lesz a viszonyod. Nagyon őszintén kívánom Neked.
2011. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!