Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy csak nekem...

Ez normális? Vagy csak nekem furcsa és idegesítő?

Figyelt kérdés
Röviden..férjemnek előző kapcsolatàbòl van egy gyereke.beszélnek egymàssal a szülők de a férjem ezt titkolja előlem,nem mondja el.Azt mondja ez az ő magànügye ehhez semmi közöm..előtte mindig elmondta,beszéltünk ròla!soha nem hisztiztem miatta.Nekünk is van egy közös gyerekünk.a kérdèsem,hogy a hàzassàgban ez valòban magànügy?nekem semmi közöm hozzà?
2015. szept. 1. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem pontosan.

Azt titkolja, hogy beszélnek? Letagadja?

Vagy azt, hogy konkrétan mit beszélnek?

Gondolom, a gyerekről beszélnek. Vagy konkrétan rákérdezel, hogy mit beszéltél vele?

2015. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt ,hogy beszélnek egyáltalàn.
2015. szept. 1. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Tőle kérdezed, miért titkolja, serintem nem normális.


Nem örülnék neki én sem. Mert hát semmi oka rá

2015. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyen feleségem lenne, mint te, én is titkolnám. De most jut eszembe, semmiképpen nem lenne ilyen feleségem, mint te!
2015. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Ezt ti látjátok, hogy az eddig eltöltött idő alapján mire épül a kapcsolatotok. Én a bizalom híve vagyok, amibe számomra nem fér bele a titkolózás, főleg ilyen témában, hogy a párom az exével beszél, találkozik. Számomra ez az irány nem vezet jóra. Akármit is beszélnek, az gyanakvást, féltékenységet, felesleges idegeskedést, veszekedést szül - tényleg sokszor feleslegesen.


AZ is lehet, hogy azért nem mondja el, mert bár semmi olyan nincs, ami gondot jelentene, nem akarja, hogy aggódj feleslegesen.

Viszont az én álláspontom szerint

- ha olyan dologról beszélnek, ami tényleg ártalmatlan, akkor miért nem mondja el?

- ha meg olyanról is van szó, amiről tényleg jobb ha nem tudsz, akkor meg ott a kérdés, hogy miért is beszélnek olyat?


Tudom, hogy sokan vannak, akik a titkok hívei, én ezt nem szeretném. Biztosan beszélnék vele erről. Ehhez persze Nekes id megértőnek és nyitottnak kell lenned, mert ha meg azt látja, hogy a legapróbb dologból is esetleg hiszti van, akkor meg persze, hogy nem fog elmondani semmit.


Nem könnyű ügy, remélem, megoldódik.

2015. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele tegnap az volt a vàlasza ez az ő magànügye ez az ő magànélete!a végén kiabàlt velem..ès azt mondta többet nem hajlandò erről beszélni.
2015. szept. 1. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:

A férjed gyereke szokott nálatok lenni, vagy csak külön találkozik vele?

Ha mód van rá, nem ártana összeszoktatni a gyerekeket, mégiscsak féltestvérek. Ha biztos vagy abban, hogy a ti kapcsolatotokkal nincs probléma, hagy neki ennyi levegőt, beszéljen a gyereke anyjával.

2015. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-hez: Hagyj*
2015. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"előtte mindig elmondta,beszéltünk ròla"


Mi előtt? Mi történt akkor, amikor már nem mondta?

2015. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De hogy titkolja? Rákérdezel és letagadja? Meg úgy is tudod hogy beszélnek. Szóval én nem értem hogy lehet titkolni.
2015. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!