Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Csalódok...

Velem van a baj? Csalódok mindenkiben. Egy senki vagyok midenki számára. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

14/l Nincsenek igaz barátaim soha nem is voltak , csak olyanok vannak akik kihasználnak csak akkor vagyok jó ha a másik épp nem ér rá. A családom most megy tönkre. Senkire se támaszkodhatok. Semmim sincs. Nem csinálok semmit egész nap. NYáriszünet van és én itt ülök egyedül . A barátaim felnem hívnának hogy miujság vagy ,hogy nem jönnél át .

Anya regel hagyott itt minket. Apának is sírhatnékja van teljesen meg nekem is. Teljesen boldogtalan vagyok így még gyerekként is.

Nem tudom hogy mi rossz jöhet még


Nem tudom hogy mit csináljak teljesen tétlen vagyok


2010. aug. 8. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Anyukád hogyhogy otthagyott benneteket?És hová ment?És ha elment, akkor miért nem vitt titeket is?Azért valamid csak van, mondjuk számítógép stb.Te is felhívhatnád a barátaidat, hogy mi van velük.Nem hiszem, hogy veled van a baj.

2010. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, minden össze jött neked, de itt derül ki hogy nem is igai barátok.! Én is így jártam 2 napja a legjobb barátnőm elfordította a fejét.. Nem tudsz te mit csinálni.. Anyukád majd megnyugszik és vissza jön! Legyél erős apukádnak szüksége van rád! ha van kedved beszélgethetnénk! 17L
2010. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A telefonom épp tegnap előtt esett a pocsolyába és azóta nem is jó ( innen is látszik hogy milyen szerencsétlen vagyok)

Anya meg a közeli városba ment a testvéréhez csak ugy pikk-pakk Nem tudom vele is mitörtént 2 hónapja még semmi baja se volt boldog család voltunk most meg...

Azt mondja hogy minket szeretne boldoggá tenni de azzal nem fog sikerülni ha velem ne beszél ugy megy el

Már kezdem ugy érezni hogy nem szeret

2010. aug. 8. 18:10
 4/10 A kérdező kommentje:
NEm hiszem hogy megnyugszik már akkor megnyugodott volna
2010. aug. 8. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kizárólagosan veled van a baj,a szüleid boldogtalansága miatt egyértelműen nem te vagy a hibás.A barátaid nem az igazi barátaid,szerintem félreismerted őket.Ha középsulis leszel,akkor talán megváltozik minden.Én is ebbe bízok.Nincs anyud testvérének valami elérhetősége?Felkellene hívni,és megkérdezni,hogy mi van anyuddal.Meg a barátaid közül egyet hívj fel,és kérdezd meg,hogy mi van vele.Ismerkedj neten,stb.!

Sajnállak,mert összejött minden,és tényleg borzasztó,ami most veled történik,de gondold el..akinek tényleg senkije nincs,annak milyen lehet?Akiknek csak az állam van..semmi más!

Nyugodj meg,rossz után jön a jó és fordítva!!Szurkolok neked,hogy sikerüljön mindent helyrehozni,vagyishogy jöjjön rendbe minden!Sok szerencsét!

2010. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, "nem eszik olyan forrón a kását". Idővel minden helyre fog jönni. Fiatal vagy, mindent bizonytalannak érzel magad körül, sokszor a hormonjaid határozzák meg a hangulatod. Próbálj meg nyugodt és derűs maradni, legalább apukádat ne keserítsd el. Ki kell várni a történéseket, hallgass zenét, nézz egy jó filmet, keresd te meg a barátaidat egy kellemes programmal / séta, fagyizás, látogatás másvalakihez/.

Türelem. Örülj, hogy szünidő van!

:D

Sok sikert!

2010. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet :( vagyis hasonló.. de megpróbálom nem elveszíteni az optimizmusom...=) ha akarod velem tudsz beszélni ^^
2010. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! :( légy erős meg kitartó
2010. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Uhh...Látom a gondok senkit sem kímélnek... ;/

omg még csak 14 vagy! :'(

Írtam privát üzit (Nézd meg az e-mail jeid,mert oda küldi.) és ha gondolod válaszolj rá.

2010. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

KÖszönömszépen a válaszokat

Próbálok Erős és kitartó lenni

2010. aug. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!