Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog változni? Soha nem...

Meg fog változni? Soha nem voltam szerencsés. Mindig kihasználtak. Megértő, kedves vagyok és ők élnek vele. Mindenki kihasznál. Eddig mindenkiben csalódtam, vagy ha szükség volt rájuk akkor jól átnéztek rajtam és nem figyeltek rám.

Figyelt kérdés
A szüleimet ritkán látom legtöbbször nincsenek itthon és apám alcoolista. Mikor fog megváltozni az életem?
2010. máj. 24. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

nyüszi, nyüszi, nyaff, nyaff

majd akkor változik meg az életed ha teszel érte valamit kisbarátom

2010. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne csüggedj, persze, hogy meg fog változni, csak keményebbnek kell lenned, soha ne segíts annak, akitől nem kapsz viszonzást, és tudom néha nehéz nemet mondani, de nézd előbb a magad érdekeit, magad kárára más ne érvényesüljön, mert abból nincs köszönet. Nyugi másokkal is előfordul én is így voltam, de erősebb lettem és nem hagyom magam. Te meg csak tanulj vagy dolgozz rendesen és próbálj meg kitörni, idővel megjön a társad is, de ne add be a derekad az elsőnek mindig, kelleni fogsz jobbnak is, mert ha rendes vagy jobbat érdemelsz, ne add le a mércét! Minden jobb lesz!

2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!