Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után beszámolnál neki a...

Ezek után beszámolnál neki a sikereidről, terveidről?

Figyelt kérdés

Unokahúgom 2 évvel fiatalabb nálam. Évek óta érdekes a kapcsolatunk de próbálok hozzá rendesen állni. Az a helyzet hogy ha valamiről mesélek neki, hogy pl milyen tanfolyamra szeretnék menni vagy valahova el szeretnék látogatni majd mert tök jó hely akkor ő is elmegy oda direkt.

Elvégeztem egy műszempillás tanfolyamot, nem is vele közöltem csak kitettem storyba, erre egy hónappal később büszkén az orrom alá dörgöli, hogy ő is megcsinálta..

Tök fura mert veszek egy ruhát és nem sokkal később rajta is meglátok egy ugyanolyat. Évek óta már nagyon sok ugyan olyan vagy hasonló ruhánk, dolgunk van.. Már teljesen kikészülök ezektől a szokásaitól.

De mivel a rokonom ezért nem lehet semmit eltitkolni előle mert ha nem én akkor majd a rokonok elmondják neki és ugyan azokat az álmokat megvalósítja amik az én álmaim.

Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni? Miért csinálja ezt?



2020. okt. 14. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Semmiféleképp.
2020. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szeret téged, felnéz rád, példaképnek tekint. Ezért igyekszik a nyomdokaidba lépni
2020. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Mond el neki, hogy utánozás majom szokás.
2020. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Ahogyan írtak, Te vagy a minta az életében. Ha még nincs húsz, ki is nőheti. Sztem addig nincs nagy baj, míg nem hajt a pasidra.
2020. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
asszem volt is egy ilyen film, és a végén már addig fajult a dolog, hogy teljesen ellopta a másiknak az életét :D
2020. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Az én unokahúgom is ilyen. De ő még felnőttkorban is utánzott. Ugyanaz a ruha, ugyanazok a tanfolyamok stb.. Amikor megismertem a páromat, neki már volt egy kimondottan jóképű párja. Az én párom kopasz, mackós, de imádom. Erre ő: kidobta a barátját, és összejött egy hasonló karakterű férfival. Ez már nekem is furcsa volt. Valaki tanácsolta, hogy ha ennyire utánoz mindenben akkor mondogassak neki olyan terveket amik nekem a hátam közepére sem kellene. Így elkezdtem

Egyik nap közöltem vele, hogy elvégzek hegesztő szakmát. Persze eszem ágában sem volt, de ő elment. Végül nem tette le a vizsgát, mert időközben mondtam, hogy mégsem végzem el. Jöttek az apró dolgok amikre mondtam hogy megveszem vagy megcsinálom, de én nem csináltam meg, nem vettem meg. De ő igen. Majd közöltem, hogy egy adomány miatt kopaszra vágatom a hajam. Derékig érő hajam volt. Erre másnap anyum sokkot kapott amikor megjelent kopaszon. Akkor közöltem vele, hogy eszem ágában sem volt levágatni a hajam, így legalább megtanulja, hogy nem kell utánoznia senkit. Megsértődött. Évek óta nem beszéltünk, már nem utánozz, de hallottam, hogy most a legjobb barátnőjével csinálja ezt.

2020. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel? Mármint, engem nem érdekel, ki hogy éli az életét, mit csinál. Ha engem utánoz, hát egészségére. Engem nem zavar.
2020. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Egy idő után idegesítő lehet nagyon (nem azért, mintha irigy lenne az ember), hanem mert a másiknak nincs saját egyénisége és a lakásberendezéstől, stílustól kezdve a "szekrényben hogy vannak elhelyezve a ruhák" és hasonlókon át minden érdekli, mert "akkor ő is úgy csinálja.

"Hol vetted, mennyibe került, van még?" stb és már rohan is, megvenni az adott dolgot.

2020. okt. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

A kislány rettenetesen bizonytalan, ezért vagy féltékeny rád, és emiatt másolja a dolgaidat (azért ez kiderül a kommunikációjából, direkt és gyakran mondaná is neked, hogy ezt vagy azt ő mennyivel jobban tudja, csinálja stb.), vagy nagyon nem tudja, mit akar, és emiatt felnéz rád, és ezért másol, és alapvetően csak követ téged.

Két dolgot tehetsz: 1. Figyelmen kívül hagyod. 2. A kettőtök dolgai hasonlóságának kikerülésével elbeszélgetsz vele többször, és megpróbálod ráébreszteni, hogy derítse ki, ténylegesen mit szeretne csinálni. Szerintem ő ezen még nem gondolkozott el.

2020. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Először is,hány éves egyáltalán?
2020. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!