Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha valakinek nincs...

OliaTIRA kérdése:

Az baj ha valakinek nincs edesanyja? Telleg akkor nem tanulsz meg semmit?

Figyelt kérdés
ezt mondta nekem valaki. igy is lelkinyomorek vagyok 2eve miert kell bantani?
2010. aug. 9. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azokat a dolgokat megtanulhatod mástól is,csak akaraterő kell!

fel a fejjel ;)

2010. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Olyan szinten baj, hogy nincs neked és fáj a hiánya. Ez viszont hülyeség, hogy ha nincs anyukád akkor már nem is vagy nő/nőies. Ezeket megtanulhatod barátnődtől is.
2010. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valaki kell, ideális esetben azok a szülők, de ha nem vérszerinti rokonok akkor sincs semmi.
2010. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem baj!

bárkitől megtanulhatsz bármit!

2010. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az utca nevel, akkor is lehetsz teljes értékű ember. Ez inkább csak tőled függ. Ha valamit meg akarsz tanulni, akkor utánanézel, kérdezősködsz és megtanulod simán. :)
2010. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem apám nincs, mégis mindent tudok amiről úgy érzem hogy tudnom kell. Lányoknak tán nehezebb anya nélkül, de nem egy anyátlan gyerkőcöt láttam apuka által felnevelni, és ugyanolyan jó ember lett belőlük. Ilyen esetben nem az számít hogy nincs édesanyád, hanem az, hogy van egy édesapád aki imád, és ha lány vagy, akkor valahol anyukádat látja benned. Egy roh*dék az, aki emiatt bánt. Lehet az ő anyukáját hülyére csalja az apja, vagy épp fordítva...kétlem hogy mintacsalád lennének, meg amúgy sincs joga bántani egy olyan dologért, ami nem a te hibád és amihez nincsen semmi köze.
2010. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. apukam van o tanitott fozni. nem vagyok lusta sem takaritok mosogatok. tehat nem mondhatja ezt sem
2010. aug. 9. 14:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt anyám..Apám nevelt fel engem és a testvéreimet is.Soha nem nősült meg,és nem volt soha nő a háznál..

Sajnos felnőtt fejjel azt kell,hogy mondjam,hogy bizony sok mindent nem úgy tanuljuk meg,mint azok akiknek anyjuk van..Ilyenkor azt tanulja az ember,ott szerezz tapasztalatokat ahol mozog,akikkel együtt van..

Nővérem és én is elég hamar "nők lettünk"..14 évesen már szép nagy mellekkel rendelkeztünk,és már régen meg jött a menstruációnk..Míg én könyvekből próbáltam utána olvasni a nővérem a barátnői által tudod meg dolgokat ez ügyben..Míg én haverokkal,fiúkkal "lógtam" így a viselkedésem,öltözködésem is elégé fiús lett.Ennek az lett az ára,hogy ma felnőtt fejjel és majdnem 40 évesen még mindig nem tudok nőiesen öltözködni..Még ma is jobban érzem magam egy sportos öltözékben mint kosztümben..

A szexuális felvilágosítás szintén könyvekből,vagy barátok meséléséből állt..De annyi eszünk mindig volt,hogy tudjam mitől lehetek terhes,és hogy védekezzem ellene..Főzni,vasalni és egyéb dolgokat az élet tanított meg,mert nem volt aki elmondja,megmutassa..(apám menzás kaját hozott mindig nekünk)

De ami a lényeg..Mivel fogalmam sincs milyen az anyai szeretet így sokáig fogalmam sem volt,hogy hogy szeressem anyaként a fiamat...Ma 18 éves a fiam..Olyanok vagyunk mint két igaz jó barát..Sokszor hülyülök vele,sokszor szórakozunk....de tudom,hogy nem voltam igazi szigorú anya.

Vannak dolgok amiket jó lett volna tudni egy anyától..talán akkor minden másképp alakult volna..De anya nélkül is lehet az ember teljes értékű,boldog..Minden csak rajtunk áll..

2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nemi szerepeket szeretnéd eltanulni? szerintem egyrészt hülyeség az egész, mivel ilyen felvett szerep nem pedig személyiségalapú, de ha z érdekel simán meg lehet tanulni
2010. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú ha valakinek nincs anyukája de az nem azt jelenti hogy nem tanul semmit. Sokszor az élettől kapjuk a legjobb leckét még akkor is ha nagyon nehéz. Gondolom vannak melleted apukád nagy szülők bárki. Ők is megtanithatnak bármire. Attól nem vagy kevesebb mert nincs anyukád ezt soha ne felejsd el.
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!