Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén a családom?

Miért nem hagy békén a családom?

Figyelt kérdés

A szüleim, a nagyszüleim állandóan cseszegetnek, mert nem dolgozom.

Elveszítettem a munkámat 2 hónapja, azóta nem dolgozom.


Nem találtam még olyan helyet, ami megfelelő lenne nekem, illetve ami jó lett volna, oda nem vettek fel!


És állandóan keresik nekem a munkát meg velem vannak elfoglalva, mintha zavarná őket hogy otthon vagyok! Pedig már külön élek tőlük, külön kasszán vagyok! Fogalmam sincs miért velem kell foglalkozni...


2020. okt. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Zavarná őket hogy otthon vagy de külön élsz. Ez hogy van?
2020. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Aggódnak érted, normális családokban előfordul.
2020. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
"Pedig már külön élek tőlük, külön kasszán vagyok" A klasszikus kérdés: Ez meg hogy?
2020. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
??
2020. okt. 28. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
gondolom a megtakaritásaiből él..
2020. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy tudják szeretnél hamar munkát szerezni, csak nem találsz eleget, és segíteni akarnak. Jó szándékból. De az igényeidet nem biztos, hogy ismerik, vagy hogy figyelembe veszik.

Esetleg megbeszélheted velük, hogy szeretnéd te magad intézni, mert te tudod csak, hogy mi az elképzelésed.

2020. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!