Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Összejöttem a...

Mit tegyek? Összejöttem a nővérem volt élettársával, azóta nem hagy minket békén. Az apám is elfordult tőlem már és nem akar látni. Szeretem a srácot. Jól tettem hogy őt választottam nem a családom? Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
93%
vannak olyan személyek,akik tabunak számítanak. ilyen esetben sokan vétózzák a kapcsolatot. nővéredet megkérdezted, hogy érez? zavarná-e?
2010. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
60%
Rómák vagytok vagy mi?
2010. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
igazából ők már szakítottak kb 2 hete akkor.Nem nem kérdeztem ugy gondoltam már nincs közük egymáshoz semmi köze hozzá és a srácnak is ez volt a véleménye.Igaz 4 évig éltek együtt :( de mit tehettem volna nem volt közömbös számomra.
2010. jún. 26. 13:39
 4/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk romák !!
2010. jún. 26. 13:40
 5/72 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gázok vagytok ember!!! A családod tuti arra gondol,hogy miattad mentek széjjel bármit is fogsz mondani!
2010. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
88%
Ha az Én testvérem jönne össze a (volt)Párommal Én se állnénk szóba veled.Tudod vannak tabu emberek mint pl az ilyen?!Más lenne a szitu ha mondjuk csak 1-2 hónapig együtt vannak de Ö az élettársa volt!!!!!
2010. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
96%
első válaszoló vagyok. nagyon nem örülnék, ha csak úgy összejönne a testvérem a volt élettársammal. kicsit talán több időt kellett volna hagyni erre... mellesleg szerintem a testvéred pont most próbál kimászni ebből a kapcsolatból. a testvéreddel, ha eddig jó volt a viszonyod, ne rontsd el. szerinted apukád miért fordult el tőled? ebbe gondolj bele leginkább... kivülről, mégis belülről látja a helyzetet. mindkettőtök helyzetét. ha 4 évig éltek együtt, akkor az nem egy 2 hónapos gagyi kapcsolatféle. a nővéreddel tisztázd a dolgokat. és érdeklődj, hogy neki ez hogy esett.
2010. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
91%
Két hét után???????Az szép!Még két év is durva lenne!Gondold bele magad a helyzetébe.Megkérdezhetem miért mentek külön?!
2010. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Szerintem ez nagyon fájhat a nővérednek! Ne csodálkozz, hogy elfordulnak tőled!

Gondolkozz! 4 évig együtt éltek, te meg a szakítás után 2 HÉTTEL kavarsz vele. Nem tetted jól, hogy őt választottad. Egy minden bizonnyal laza erkölcsű pasi a családod helyett:(

Annyi jó pasi van még a világon.....

2010. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%
édes istenem,elárultad a véredet,még szép,hogy megutáltak mit vártál? 1 pasi miatt tönkre vágtad a családodat grat!
2010. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!