Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepetés-buli, de hogyan?...

Meglepetés-buli, de hogyan? Ti már szerveztetek? Inkább erről az oldalról érdekelnének a tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátomnak szeretnék egy meglepetés-bulit összehozni. Nagyjából 15 főből álló társaság közreműködésével, ajándék-kérdés szerencsére pipa, mert idén úgy alakult, hogy lesz rá annyi keretem, amennyit megérdemel, sütés-főzés témában anyukámra számíthatok. Főleg tapasztalatok érdekelnének, esetleg ha leírnátok, ti mit csináltatok egy-egy ilyen alkalmával, azt megköszönném! Onnan tudom úgy alakítani, ami a barátomnak ideális. Előre is köszönöm a válaszokat!


Ui.: vevő vagyok a humorra száz százalékig, de azért írtam ide a kérdést, hogy koncentrált válaszokat kapjak, mert kevés az időm :) A "jelentsd be, hogy terhes vagy, ezen tuti meglepődik" válaszokat hanyagoljuk most :) Köszi!


2010. aug. 9. 15:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt még fontosnak tartom, hogy 21. születésnapról van szó.
2010. aug. 9. 15:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen típusú buli lesz? Ülős- beszélgetős, vagy táncolós? És hol lesz?


Nekem egyszer rendeztek meglepi bulit, de lebuktak, mert a cipőket nem dugták el :D Én meg cipőmániás vagyok, ezért ahogy beléptem a lakásba, megkérdeztem, hogy "Az ott nem az XY cipője?" :D Szóval az ilyen apróságokra nem árt figyelni :]


Utána volt evés- ivás, táncolás, ajándékátadás, ilyenek :] Baráti társaságban szerintem mindig nagy muri a Tabu! játék, meg a Twister :]

2010. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

èn is csináltam egyszer a volt barátomnak.


Akkor volt új lakása. Megbeszéltük egy paráti párral hogy elmegyünk moziba. Mozinál találkoztunk addig a többiek feldíszítették a lakást (barátnömnél volt kulcs) kitették a sütit, mindenki oda ment, a szülei is. aztán a mozi elött elkezdtünk "veszekdeni" hogy melyik filmet nézzük, ilyen elöfordult hoyg fiuk lányok mást akarnak, míg a másik srác ragaszkodott hogy horrort nézzünk addig mi ragaszkodtunk hogy nyálas filmet nézzünk a barátnömmel. A végén mi úgycsináltunk hogy inkább elmegyünk ruhát venni ha nincs megegyezés, majd kb egy óra plázá´zás után mondta a másik srác hoyg megnézné az új lakást. Ami mindenképpen fontos volt hogy az autókkal másik parkolóba kellett állniuk mert furi lett volna ha az összes barát rokon autója pont elöttünk áll, ja és le legyen kapcsolva a világítás ne hogy észre vegye.

Mikor benyított azt hitte rossz lakásban van annyira meglepödött.

2010. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi, csak a lényeg maradt ki, folyton át kellett fogalmaznom... :)

Elsősorban szabadtérre gondoltunk, mert nem lenne kinél, de van itt olyan hely, ahol akár társasjátékozni is tudunk, tehát az ilyen ötletek is jók. Köszönöm a válaszodat!

2010. aug. 9. 16:04
 5/13 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, csak a tiédet nem láttam már!

Jöhetnek még, eddig jók! :)

2010. aug. 9. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már szerveztem ilyet a páromnak, de nem volt egyszerű. Nem árt, ha van segítséged. Nekem az egyik barátja volt, akinek a lakásán szerveztük a bulit, meg anyósék. Először is el kell dönteni, hogy milyen buli lesz, ahogy az első is írta. Nálunk elég komoly volt, mármint kajailag, meg volt egészben sült malac. Jó, ezt a szülei intézték, meg a tálakat is. A piát, a díszítést, meg a banda összecsődítését végeztük mi a haverral. De ehhez kellett vele ugye találkoznom titokban. Állandóan egy barátnőmre fogtam!:) Aztán már aznap du. a célegyenesben voltunk, épp díszítettünk, akkor felhívott életem értelme, hogy meglepetés,hamarabb hazajött a munkából. Kérdeztem, hogy a haza, mit jelent? Hogy a háznál van, vagy esetleg az állomáson ( a barát az állomástól nem messze lakott, nekem meg ugye ott állt a ház előtt a kocsim, tehát simán észrevehette). Mondta, hogy már otthon van. Hát egy percig végigfolyt a melegpisi a lábamon!:) Azt hazudtuk, hogy azért kell felmenni a sráchoz este, mert a j.heti bulit (a srácnak utána volt szülinapja) meg akarja beszélni. Először nem volt kedve elmenni. Na gondoltam, ez szép lesz, hogy rángatom el feltűnés nélkül. Aztán valahogy csak kihisztiztem. Bementünk, és ott várták a barátok. Nagyon jó buli volt. Nagyon örült neki. Ja, a piát én álltam, de a barátok is rengeteget hoztak. Igaz a kaja kicsit megkésett (tehát utánunk ért oda), mert anyósékkal pont egyszerre értünk a házhoz, ők meg elbújtak, nehogy észrevegye a párom őket. Tehát mi bementünk, és utána érkezett meg malacka!:)
2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
mi egyik barátunknak szerveztünk meglepi bulit. azt mondtuk, hogy majd elmegyünk az éjszakába bulizni valahova, közben nála otthon szerveztük meg a dolgot úgy, hogy a barátnője is segített és a családja is. hogy ne legyen feltűnő, a családja elhívta ebédre őt meg a barátnőjét, addig mi megkaptuk a kulcsokat és elkezdtük az előkészületeket. hátul volt nekik az udvaron és kiülő, terasz, nyársaló, stb, oda csináltuk a bulit. tettünk szokásos dolgokat, lufit, feliratot, vettünk piát (kedvence a sör és a pálinka így az bőven volt), csináltattunk neki tortát vicceset (női mellek voltak rajta, ráadásul 5), + kapott egy-két vicces ajándékot is. pl vicces gatyát, kötényt, stb. és eldugtuk több helyre és megkellett találnia. a barátnőjétől egy boxer kutyát kapott, arra vágyott, így még azt is elkellett rejtenünk. amikor hazajöttek a barátnője mondta, hogy üljenek ki kicsit a kertbe beszélgetni, mielőtt elkezdenek készülődni az esti bulihoz. már sötét volt, így nem oltotta fel a villanyt. mikor már majdnem odaértek akkor hirtelen felkapcsolatuk a villanyt, a zenét és kívántuk a jókívánságokat. odaadtuk az ajándékokat és a tortát, ittunk, majd megkellett keresnie az ajándékokat és fel is kellett próbálnia őket. majd jött a kutya, aminek nagyon örült. aztán ittunk ettünk (szendvicsek voltak), táncoltunk. miután kezdett a "nép" fáradni előkerült a felnőtt aktiviti. hát nagyon jókat nevettünk, félig meddig ittas állapotunkban :) nagyon szuper volt, mi kb 18-an voltunk. elfogyott sok pálinka, jéger, sör, pezsgő. aztán másnap este meg a barátnőjével ünnepeltek, ő romantikus estét csinált neki. úgyhogy alaposan megünnepelte a 30-ik szülinapot.
2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van a klasszikus "felelsz vagy mersz" játék, az nem minden esetben ovis, szerintem :] Meg a spontán bulik szerintem adják magukat, a lényeg, hogy nem szabad rágörcsölni. Persze, legyenek terveid (társas, tánc, stb.), de hidd el, hogy majd minden sínen lesz.


Jajj, meg az jutott eszembe, hogy esetleg úgy kaphatná meg az ajándékokat, hogy meg kell valamit csinálnia, vagy válaszolnia kell egy kérdésre. De ezek ilyen kis vicces feladatok legyenek.

2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én voltam ilyen buliban, de nem én szerveztem, csak meghívtak. ott a kedvenc dolgait csinálták meg. pl. a kedvenc kajcsija volt, amit grillsütőn sütöttek meg a szabadban, a kedvenc ízű gitár formájú tortája, mert ő gitározik, a kedvenc dolgait kapta ajándékba ( ruha, óra, stb.), kedvenc italát készítették el (valami vodkás koktél), de volt pálinka, jéger, vodka, sör. ott is aktiviti volt a végeflé, de előtte karaoke. az nagyon jó volt! a kedvenc dalaival. az aktiviti közben meg aki jól felelt, jól kitalálta, az ihatott. felest, a többiek csak simán. ja és ott úgy esett az időpont, hogy pont focimeccsről jött haza és megleptük őt. nagyon meglepődött és nagyon meghatódott, mert úgy volt megbeszélve, hogy direkt majdnem az összes haverja kitalált valami hihető dolgot, hogy hol lesz a hétvégén, stb. az egyik azt, hogy el kell utaznia, a másik azt, hogy később ér rá, a harmadik azt, hogy beteg, stb. és nem is gondolta, hogy ez fogja várni....
2010. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hűű, nagyon jók és ötletesek! Már van is pár ötletem, kissé átformálva! Mindenkit felpontoztam, köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 9. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!