Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már szerencsétek a tesco...

Volt már szerencsétek a tesco parkolóban található shop n wash víz nélküli autómosós csapathoz? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Óriási találmány!

Még az ajtóoszlop kárpitjáról is lekapták egy szerelő olajos ujjlenyomatait amivel nem tudtam mit kezdeni.

Kamu,hogy karcol,gyönyörű lett.

Kicsit sokallom a 3500-at de hát semmi nincs ingyen.

Bátran ajánlom!

2011. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor sem karcol, ha nagyon sáros a kocsi?

Nem tudom elképzelni, hogy az a rászáradt sár víz nélkül a spriccolós csodaszerükkel lejön.

2011. okt. 25. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam hogy eléggé karcol, és elvileg a nagyon dzsuvás kocsit még saját bevallásuk szerint sem tudják jól tisztítani...


Szerintem vidd el egy normális kézi mosóba 1500-1700ért csilli villi lesz, és nem is lesz karcos...


Ezekkel a víz nélküli mosókkal az a baj, hogy elvileg (bár a szakmában nagyon járatosak még ebben is kételkednek) amíg az antistat. kendő valóban antistat. addig működhet is. Viszont mivel Mo-n vagyunk, a kendőket nem cserélik rendesen, és amikor már veszt az erejéből, akkor az már nem olyan.


Ugyanaz mint a gépi mosó: a gépi mosó (normális használat esetén) nem karcolna. Persze ehhez nem két hétig ugyanazt a vizet kéne forgatni, néha kéne szűrőt cserélni, ülepítőt tisztítani, kefét mosni. Namost Mo-n nem nagyon van olyan gépi mosó cég, aki ezekre odafigyelne/hajlandó lenne áldozni. Pedig így kéne...

2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ami karcoljon.

A rárakódott szennyeződést magas nyomású gőzzel fújják le.

Olyasmit képzelj mint a hideg vizes csak sokkal magasabb a nyomás és gőzzé válik a víz ami elpárolog ezért gondolják a laikusok,hogy "víz nélkül,szárazon" mosnak.

A Tv Shopos pingvin...

A puding próbája az evés,ne hallgass senkire,próbáld ki aztán írd meg nekünk is mit tapasztaltál.

Good luck!

2011. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!