Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél hogy zajlott az elköltöz...

Kinél hogy zajlott az elköltözés otthonról? Hogy viselték a szülők?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, rossz családi háttérrel. Gyerekkorom óta rosszabodik a helyzet, folyamatosan. Borzasztóan mérgező szüleim vannak, állandó a veszekedés, kiabálás. Semmi szeretetet nem kapok, olyan mintha egy albérlő lennék a házban, szinte nem is ismerem őket. 3 éve van egy párom, ő már dolgozik. Én iskola mellett dolgozok, 14 éves korom óta végig dolgoztam a nyarat. Van pénzem félre téve, nem bírok tovább itthon egy fedél alatt lenni velük. Júniusban töltöm a 18-at, még van egy évem a gimiből, Szolnokról költöznék Pestre, és onnan járnék suliba. Párommal tervezzük hogy odaköltözök hozzájuk, mindenki támogatja az ő családjából. A szüleimnek többször lett említve, hogyha betöltöttem a 18-at, elfogok költözni, de nem vesznek komolyan. Mit tegyek?

2020. okt. 31. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

A saját érdekedben ne engedd, hogy lebeszéljenek. Az írásodból érzem, hogy nagyon mennél, és a leírt szituáció miatt érthető is. Pesten járnál suliba? A párodék Pesten laknak? Akkor ha jól értem, ez távkapcsolat nálatok most. Gondolom azért volt időtök megismerni egymást, de beszéljetek sokat arról, hogy tényleges összeköltözésnél hogyan oldanátok meg az anyagiakat például.


A szüleidnek pedig néha említsd meg, hogy el fogsz költözni, mást nem tudsz tenni.

2020. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy, hogy komolyan vesznek-e vagy sem. Te csak tarts ki a terveid mellett, költözz el, ők meg gondoljanak, amit akarnak.
2020. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

En meg lehet gimit is valtanek, mert ki akar minden nap Budapest-Szolnok utazgatni.


Amugy engem beraktak 8. osztalyban koliba.

8.-9. koli

10. laktam anyummal

11.-12. kulon lakas


szoval semmilyen elvalas nem volt.


Max ha azt, hogy a kolis agyamon bombolok, hogy en ezt nem szeretem annak veszed.


Amugy meg ja, 18 evesen azt csinalsz amit akarsz.


Annyi, hogy a baratod es csaladja nagyon kedves, DE mindig legyen annyi penzed felreteve, hogy szobaba/ koliba tudj koltozni, ha esetleg valtozna a helyzet SOHA ne legyel 100% kiteve senkinek.

2020. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, párom Pesten él az anyukájával. Nagyon félek a költözéstől. Tartok attól, hogy jönnek majd a sulim elé, vagy jönnek a lakáshoz
2020. okt. 31. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Meg kéne várni hogy 18 legyél utána már nem tudnak beléd kötni annyira

Egyébként én nem rég költöztem el azt hittem nagy hiszfi leszz meg minden, anyám elkezdte hogy átgondolja a dolgot miután felvezettem utána közöltem hogy nem kell gondolkodni mert én nem engedélyt kértem hanem közöltem a dolgot és eljöttem, nem örültek neki de nem is lett nagy hiszti végülis már hozzá szoktak hogy mindig koliban vagyok sose otthon

2020. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szolnokra járok iskolába, van itt lakásunk, egyébként pedig falun lakunk Szolnok mellett. Házhoz jártam füvet nyírni, kapálni, időseknek jártam el boltba, akik jobban ismertek rám bízták a gyerekeket is. Hát így dolgozok 14 éves korom óta. Kevés, de ez is valami. Mekiztem már 15 éves kortól.
2020. okt. 31. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
1%
14 éves korodtól rád bízták a ygereket? ne kamuzz ez nem Amerika
2020. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Miert kell mindenhez odaírni rögtön hogy kamu ?????
2020. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Kitartás, és ügyesen!
2020. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
#8 rám már 12 évesen is bíztak gyerekeket, Úgyhogy nem kamu
2020. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!