Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél hogy zajlott az elköltöz...

Kinél hogy zajlott az elköltözés otthonról? Hogy viselték a szülők?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, rossz családi háttérrel. Gyerekkorom óta rosszabodik a helyzet, folyamatosan. Borzasztóan mérgező szüleim vannak, állandó a veszekedés, kiabálás. Semmi szeretetet nem kapok, olyan mintha egy albérlő lennék a házban, szinte nem is ismerem őket. 3 éve van egy párom, ő már dolgozik. Én iskola mellett dolgozok, 14 éves korom óta végig dolgoztam a nyarat. Van pénzem félre téve, nem bírok tovább itthon egy fedél alatt lenni velük. Júniusban töltöm a 18-at, még van egy évem a gimiből, Szolnokról költöznék Pestre, és onnan járnék suliba. Párommal tervezzük hogy odaköltözök hozzájuk, mindenki támogatja az ő családjából. A szüleimnek többször lett említve, hogyha betöltöttem a 18-at, elfogok költözni, de nem vesznek komolyan. Mit tegyek?

2020. okt. 31. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz veluk. Az a lenyeg, hogy ne engedd lebeszelni rola magad. Velem is ez volt. Mindig hajtogattam nekik, hogy amint lesz lehetosegem koltozni, akkor megyek. Engem se vettek komolyan. Aztan amikor oda kerultem, hogy koltozom, kb. fel voltak haborodva meg probaltak lebeszelni. De leleptem:D
2020. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak tarts ki a terved mellett, ne engedd, hogy elbizonytalanítsanak!

Ha 18 leszel, nem tehetnek semmit, azzal felnőtt és nagykorú leszel.

2020. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
18-ig tarts ki, addig és utána is hajrá! 😉
2020. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!