Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom/élettársam exe nem...

Párom/élettársam exe nem veszi le a közös képüket közösségi oldalakról. Ez azt jelenti, hogy vissza akarja csábítani? Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 08:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Így ő aláz meg téged a fényképpel...



Látom jól le lettem pontozva.

8:46 voltam

2010. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem megalázás! Azért ha az az ex még mindig szeret, akkor borzasztó érzés lehet hogy le kell szednie! Fogjátok fel bóknak, hogy másnak is tetszik a csajod! Amúgy párodat nem zavarja? Ha nem akkor téged se zavarjon!
2010. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha én egy éve járok a párommal, igenis megalázónak érzem, hogy a párom és az ex együtt pózolnak egy fényképen, ami még az interneten is fent van.
2010. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm exe 3,5 évvel a szakításuk után is fenyegetőzött nekem, mégsem éreztem megalázónak, inkább sajnáltam mert elszerettem tőle! Ha képek lennének kint neki, az se bántana, hiszen nem nézegetem az adatlapját, szóval nem érdekelne!
2010. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézted, hogy az exe utoljára mikor lépett be? Vagyis az is lehet, hogy egyáltalán nem foglalkozik a portállal, nem netezik, külföldön van épp és nincs netje..stb. Szóval nem hiszem, hogy akarattal hagyta volna ott, hogy bosszantson vagy ilyesmi. Egy év az hosszú idő, biztos, hogy nem reménykedik..Vagyis szerintem.
2010. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, kérdező. Ez sem sokkal gázabb dolog, mint a párod exét nézegetni közösségi oldalon. Minek nézegeted? Amúgy lehet, hogy az ex csak nem nagyon foglalkozik az iwiw-vel, lehet meg se nézi a profilját, csak akkor lép be, ha üzenetet kap valakitől. Lehet, hogy már arra sem emlékszik, hogy milyen kép van fenn neki. Én nem tennék semmit. Ha nagyon zavar, írj neki egy üzenetet normális stílusban, hogy legyen szíves levenni a képet. De ne a pároddal üzentess neki, ha valakinek a viselkedésével bajod van, TE mondd meg neki, ne a párodat használd pajzsként.
2010. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

8.46 :) ez tetszik,felpontoztalak :)

és igazad van,így meg ő alkázza meg a kérdezőt

2010. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Figyu írj neki egy levelet, hogy szedje le a közös képet, mert téged zavar. és pont. -ennyi

Megfogja érteni!

2010. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémáidat. Szerintem nem megalázó. Bár nem írtad, h mennyi ideig voltak együtt, de ha 1 évnél többet, biztos sokat jelentett az exnek, szép emlékek, ilyesmi, egy rész az életéből.

Ha meg tényleg ennyire zavar, akkor írj neki emailt, h vagy szedje le vagy írja oda, h az az exe. Lehet, h nem mint ellenségek, hanem mint barátok mentek szét. Csak azért mert már nincsenek együtt nem kell törölnie az életéből. Legalábbis szerintem.

2010. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem,ezt azt jelenti,hogy téged akar bosszantani (amennyiben tudja hogy vagy...)

Mit csinálnék?Nem tudom,nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére.De lehet hogy írnék a képhez kommentet:Jól mutattatok együtt,biztos rossz neked,hogy már vége...

2010. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!