Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szigorúan nevelnek a szüleid?...

Szigorúan nevelnek a szüleid? Előfordul, hogy kikapsz? Hová és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sokszor kikaptam. Általában pofon, az arcomra.

Egyszer megelőztem a pofont, elkaptam anyám kezét.

Azután már inkább kiabál, vagy sír, tudja hogy ez jobban fáj mint a pofon.

19L

2010. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kikapni már nem, régebben néha megrángattak. Amúgy nem engednek bulizni, meg ilyenek, de végül is mindegy.

16L

2010. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Apám eddig 3szor vert meg de nagyon. Egyszer kiesett a lencse a szemüvegemből, másodszorra meg belilult a szemem alatt 16/L
2010. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kapok ki de előfordul kisebb koromba hogy akkorát kaptam hogy az orromból folyt a vér.( 13). És még pár pofont. de már nem nyúlnak hozzám inkább kiabálnak velem. 18L
2010. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Az eddigi válaszokból ítélve elég siralmas a helyzet az országban.
2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

19:16 sztem is:S

am régen néha 1-2 pofon de nem olyan rohadt nagyokat...:)mostmár nem nagyon mernem ütni:D

15/F

2010. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyum mesélte,hogy amikor elkezdtem mászni hirtelen mindent el kellett tenni,mert semmi nem maradt éppen.Persze egyszerre nem tudtak mindent biztonságos helyre eltenni előlem.Így előfordult,hogy csapkodt

Egyébként néha úgy érzem,hogy szigorú az apám.Anyum nem annyira és emiatt sok a vita.

Pl.:apám sokszor ordibál velem.Sokszor mondja suliidőben,hogyha kapok egy rosszabb jegyek (kettest vagy hármast - 1-est egyszer kaptam eddig),hogy megszünteti a szobámban a tv-t és/vagy elveszi a laptopomat,hogy tudjak tanulni.Illetve azért veszekszik,ha nem csinálok meg valamit.Sokszor volt olyan is mondta reggel apum,hogy majd ebéd után mosogassak el.Nekem pedig meg van az időbeosztásom.Ebéd után alszok/pihenek egy kicsit,utána megtanulok,majd elmosogatok,rendet rakok és utána szabad vagyok.S mikor apum hazajött munkából még tanultam ergo nem volt elmosogatva és ordibált velem.

Meg még sok ilyen apróság miatt ordibál apám,mert ő nem képes megérteni,hogy nekem van egy megszokott,jól bevált délutáni napirendem és ha ez jó,akkor miért borítsam fel?

Néha olyan is előfordul mikor kisebb voltam,hogy elfenekelt vagy kaptam egy kis pofont.

De ez 3-4x ha előfordult!

15/L

2010. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem, talán egyszer pofoztak meg egész életemben. Hálistennek normális szüleim vannak.
2010. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Tudom nem ez a kérdés, de muszáj kiírnom magamból, már ha fel tudom valaha dolgozni: nagyon régen volt már, hogy 7 éves gyermekemet elvertem, megrugdostam, de nagyon.(nem lett baja, nem annyira)Elszökött otthonról, és órák óta nem találtuk.Annyira ideges lettem, hogy sajnos elvertem.Sem előtte, sem utána nem kapott, és ezt is annyira bánom, hogy nem tudom elmondani.Egy kegyetlen disznó voltam abban az idegi állapotban.Senkinek nem kívánom, és kérlek ne bántsátok a gyermekeket.
2010. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
19:28, mintha csak én írtam volna.
2010. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!