Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora tolerancia kell...

Mekkora tolerancia kell elviselni a párodat? Előfordul hogy napokig úgy érzed, hogy jobb lenne külön menni?

Figyelt kérdés

A sok veszekedésből van elegem, 7 éve lesz hogy együtt vagyunk, a feszültség állandó, nincs türelem, mindenre egymás torkának ugrunk. Ő mégis azt állítja hogy semmi baj nincs, nem érti miért vagyok ideges. Vannak olyan napok, amikor én is elvagyok, és elhiszem, hogy tényleg nincs baj.

2 kisfiunk van.

Nektek is ilyen rapszodikus a kapcsolatotok?


2011. jún. 12. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a párod szerint nincs baj, csak szerinted, akkor ezen gondolkozz el.
2011. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férjnél, másfél éve van barátom, néha annyira tapló és bunkó..hogy úgy érzem jobb lenne külön, de ha nem veszekszünk úgy érzem, hogy vele akarom leélni az életem...én sem tudom mi lenne a legjobb nekünk.
2011. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pontosan, és én ezt a hullámzást viselem már nehezen.
2011. jún. 12. 15:28
 4/13 anonim válasza:
Nekem semekkora sem kell, egyformák vagyunk.
2011. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem kell túl sok, néha nyelni kell néha meg megbeszélni, de mindketten elég rugalmasak vagyunk, ráadásul szeretjük egymást annyira, hogy képesek legyünk változni egymásért, szóval nincs gond:)
2011. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hajajj

első pár évben nem is kellett

de pár év után már igencsak kell tolerancia

veszekszünk,morgolódunk...de a kibékülés édes...ezredszerre is:)

2011. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőnknél nehéz volt az elején, mert 11 év korkülönbség van köztünk. Lényegében gyerek voltam még mikor el kezdtünk járni. Neki már voltak beidegződött szokásai, én meg gyerekfejjel láttam a világot. Azóta összeházasodtunk és családunk van. Viták és nézeteltérések minden kapcsolatban vannak. El kell fogadni a másik butaságait. Szította a feszültséget az is, amikor gyerekkel és házimunkával hullafáradt voltam és alig volt időm ellátni a háztartást. Meg persze minden buta apróság, amiből hatalmas viták kerekedtek. Leültünk, megbeszéltük, hogy, hogyan lehetne megtalálni az arany középutat. Végül oda jutottunk, hogy az, hogy kiordibáljuk magunkat, a másikat hibáztatjuk és minden hülyeséget egymás fejéhez vágunk, semmin nem fog változtatni. Csak saját magunkat tesszük tönkre idegileg és lelkileg. És utólag belegondolva, akkora baromságokon veszekedtünk, hogy pl. elfelejtett bemenni tejért a boltba. Hát istenem. Ordibáljak, csapkodjak? Változtat valamin? Meg áll az élet, ha holnap lesz palacsinta amihez kellett volna? Hát nem. Vannak olyan dolgok, amik sosem változnak. El kell őket fogadni és mosolyogni rajtuk. Persze nincs kapcsolat vita nélkül. De nem hiszem, hogy valaha is annyira elfajulna bármi mint azelőtt.
2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cincsu válasza:
szia szerintem nem csak te vagy ezzel igy . én még csak 7 honapja vagyok eggyütt a párommal házasok sem vagyunk de folyton veszekedünk valamin.. sokszor tényleg ugy érzem hogy ott akarom hagyni de aztán a szeretet legyözi ezt az érzést és kibékülünk
2011. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17 éve vagyunk együtt, és én vagyok az, akinél hamarabb elszakad a cérna, akármi kis hülyeség miatt is.Tudok ám ilyenkor csapkodni, meg törni-zúzni is.De a férjem tudja kezelni a kitöréseimet, és utána szex frenetikus.:)

Soha nem éreztem viszont azt, hogy jobb lenne külön.

2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
soha nem gondoltam arra, hogy el kell viselni őt. Ha valakit, már úgy kell elviselni, ahogy te megfogalmazod, akkor már régen rossz. Nekünk is vannak néha olyan időszakjaink, hogy napokig azt érzem jobb lenne talán külön, de mindig csinál valamit, amivel újra megszeretteti magát, és újra meghódit!
2011. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!