Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megnézni a Piranja...

Szeretném megnézni a Piranja c. filmet, de anyám nem hiszem, hogy megengedné. Nem akarom itthon letölteni hanem moziban megnézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Nagyon szeretem a thriller/akció filmeket. Már láttam belőlük csak tavaly óta legalább 30-at de mindet a netről töltöttem le és néztem meg. Szeretnék mostmár moziban megnézni egyet (most ahogy kiszemeltem, a Piranját) de anyám nem hinném hogy elengedne, mert nemszereti a horrorfilmeket -.- aztmondta hogy 18-19 éves lehetett mikor látta a cápa c. filmet és annyira megrémült rajta hogy .. nagyon. viszont az az egyetlen horrorfilm amit megenged megnézni -.-"""" többit csak úgy nézeem amikor nincs otthon.


nem értem, körülöttem minden ismerősömet elengedik, csak engem nem. még barátnőm is röhögött rajtam hogy nem engednek el... nemértem, hogy másnak miért lehet és nekem miért nem, csak azért mert az anyám nem szereti.


arra is kiváncsi vagyok mennyibe a kerül egy ilyen filmre a jegy. köszi.

amugymeg haverokkal mennék megnézni, de sajnos csak mennék. igazából, nem is az a baj hogy nem enged el, mert most még nyáron dolgozik és egyedül vok itthon és akkor kimegyek mikor akarok, de pénzt nem ad sose, csak mindig keveset, hogy vehessek éppenhogy vmi kaját ha kell, és szerintem azért mert tudja hogy képes vok moziba elmenni. de ha még ad is akkoris ha elmennék, ő minden fél óránként felhív telefonon (néha, sőt mindig az agyamra megy ezzel) és ha moziban vok kivan kapcsolva a telefonom, és akkor kérdezősködne hogy "miért kapcsoltad ki a telefonod?" és én nem hazudhatok neki, mert ha az kiderül akkor én nekem végem, elveszi a számítógépemet is és oda adja a nagypapámnak -_-''' magyarul tök elegem van belőle akármennyire szeretem, de NEM HAGY ÉLNI!!


2010. aug. 11. 09:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

bocs, de nem ti döntitek el, hogy ez most fos vagy nem, én ezt szeretném megnézni, és kész.

inception meg nem nagyon ragad meg : /

2010. aug. 11. 14:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt, h akármelyik másik filmet akarjátok megnézni a haverokkal. Oké, nem akarsz hazudni neki, de amit csinál, picit beteges. Vagy megbeszéled vele, és vagy megérti, vagy nem, vagy hazudsz neki. Nem értem, mit kell ezen annyit problémázni. Csak a végén ne felejtsd el kidobni a jegyet, mert ha megtalálja, balhé lesz.
2010. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
aha, köszi a válaszokat, amúgy rémálom az elm utcában még megy a mozikban? csak mert azt (is) megnézném szívesen.
2010. aug. 11. 15:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz pénzt: kérj haveroktól hogy majd megadod nekik, vagy anyádtól kérj több pénzt hogy annyi amennyit ad nem elég, vagy szeretnél bulizni menni vagy nemtudom. Aztán menj el, és nézd meg a piranhát. Ha lebuksz, vagy rákérdez hogy "ugye a piranhát nézted meg?!" akkor szídd le hogy persze hogy megnézted, 15 éves vagy. Nemárt 1x-2x részegen hazamenni, vagy másnaposan ébredni hogy lássák rajtad hogy nőssz fel (persze még nem vagy felnőtt). ha 18 évesen rossz emlék számára egy horrorfilm, akkor 36, és 92 évesen is rossz emlék lesz, de attól még te 15 évesen megnézheted.


Ezzel persze nem azt mondom hogy feleselni kell a szülőkkel meg hasonlók, meg hogy drogozni kell hogy lássák hogy felnőttél, meg hogy nem szabad tisztelni őket és hallgatni rájuk, de a szülőket is nevelni kell kicsit. Vannak olyan emberek, akikre nem hatnak úgy a hormonok 15 évesen, és nem lesznek idióta önző kis férgek, ha ezek az emberek maradi/túlságosan féltő szülőket kapnak, az rossz kombináció :) ilyenkor nem árt ha a gyerek kicsit jobban lázad. Szerintem úgyse lehet az ilyenekkel szép szóval beszélni, úgy jobb ha a szülő szembesül a ténnyel hogy akármennyire jól neveli a gyereket, a gyerek előbb utóbb meg fog nézni egy horrorfilmet OMG!!! XD

2010. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem ismeri a piranját :D szerintem, de majd valahogy ügyeskedem ezekből az ötletekből amiket itt kaptam :) köszi nektek.
2010. aug. 11. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!