Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. A barátnőimmel...

15 éves vagyok. A barátnőimmel szeretnénk elutazni pár napra és szerintetek anyám megengedné?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm anyja megengedte, de én nem merem megkérdezni, mert tudom milyen bolond. És ugye jobb félni, mint megijedni...
2009. jún. 23. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt senki nem ismeri a te anyukadat, megis, hogyan valaszoljunk? Kerdezd meg, oszt majd kiderul, hogy elenged-e.
2009. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól.hogy egy anya nem engedi el egy általa nem ismert helyre és társaságba a lányát,még nem Bolond,hanem felelősségteljesen viselkedik.Mivel még kiskorú vagy ,ővé a felelősség érted.Azért mert mást elengednek,nem kötelessége jobb meggyőződése ellenére Téged is elengedni.Kérdezd meg a vélményét,de ha lehet ne nevezd bolondnak,mert akkor biztos nem mehetsz sehova.
2009. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem is te ismered csak az édesanyádat, hogy milyen. Te tudod, hogy hová szeretnétek menni, meg ilyesmit.

Kérdezd meg, mond, hogy nagyon szeretnéd, aztán majd kiderül mit reagál.

2009. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
pfff az én anyám is ilyen idióta xD utálom néha:D
2009. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
tuti nem!!4én sem engedném el a gyereket 15 évesen!!Abból úgy is csak du.gás lenne
2009. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Meg.kur.na titeket egy kani és már volt szűz hártya/nincs szűz hártya!
2009. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
engem is csak 16 évesen engedtek el és úgy, hogy tudták, h kikkel leszek, illetve velünk volt a bátyám és a barátnője is. anyudnak igaza van, ha nem enged el, bár mivel még meg sem kérdezted, nem tudhatod. tégy egy próbát, aztán meglátod
2009. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normálisan működő családi kapcsolatban édesanyádnál jobban senki nem ismer téged. Lehet, hogy a szemedben bolond, de te meg még csak 15 éves vagy. Sokszor sem fizikailag, sem lelkileg, szellemileg nem alkalmas arra egy ilyen korú fiatal arra, hogy megvédje magát. Ezt nem úgy értem, hogy buta lennél, hanem úgy, hogy nem tudod úgy felmérni a helyzeteket, veszélyeket és menekülési lehetőségeket, ahogy azt egy felnőtt fel tudja mérni. Egyszerűn csak azért, mert még keveset éltél. Édesanyád ezt jól tudja, és félt. Fogalmatok sincs, hogy mennyi és milyen veszély fenyeget egy ilyen korú lányt ebben a világban! Tehát: ha vagy annyira felnőtt, hogy pár napra el akarsz utazni a barátnőkkel, legyél annyira karakán, állj anyukád elé, és kérdezd meg! Itt kezdődik a felnőttség: felvállalni a kényes szitukat is, és azok következményeit. / Ha nem enged el, ne menj! Ő tudja miért! / Azért jó bulizást!!!
2009. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van itt? Minden kis 14-15 éves meg van bolondulva? Ha bajba kerülnél ki védene meg? a többi kis csipás? azt hiszed más nem látja milyen kis védtelen, fiatal csapat vagytok? Elhiszem, hogy hajt a véred, de ne anyukád legyen már az idióta, ha "véletlenül" azt mondja, hogy nem mehetsz!!!
2009. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hadd mondjak egy személyes példát: 17 vagyok, legnagyobb távollétem most nyáron lesz, nyaralhatok a barátnőmmel, jó messze itthonról, de csak azért, mert csupa-csupa felnőtt lesz ott [apukája és annak tucatnyi kollegája].


Szerintem meg jobb megkérdezni, mint tépelődni vagy titokban olajra lépni! ;]


Az én anyukám is szigorú, sőt, nagyon.. Egyes dolgokat le kell nyelni, majd átgondolja ő is, legközelebb mit fog engedni és mit nem. Ha úgymond jól viselkedsz, akkor nem lehet probléma, és rájön előbb-utóbb, hogy megbízhat benned.


Egy ötlet:

Anyukámnál bejön, ha megígérem neki, hogy mindig be lesz kapcsolva a telefonom és akár kétóránként is hívhat. Ezt meg is teszem, sőt, én hívom őt. Általában a következő alkalommal már ő hív, jóval ritkábban. Aztán így tovább, és a végén mehetek nyugodtan, csak tudjon róla.

Biztonságot ad, nyugtatja a lelket, és lehet, hogy olyan, mintha póráz lenne, de lehet rajta lazítani! :]


--- Mellesleg alibizést meg ilyen baromságokat pedig nem ajánlom. (Igen, én is csináltam, csinálok ilyet, mert kicsit nehéz odabökni pl. azt, hogy első találkozómra [~randimra] megyek és lány az illető, akivel. Khm.)---

2009. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!