Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit szoktál/szokott a...

Mennyit szoktál/szokott a gyermeked a nagyszülőknél lenni a nyári szünet idején?

Figyelt kérdés

Én 2 hetet, de persze ez nem elég, azt szeretnék, ha még többet ott lennék, és nem értik meg, hogy a barátaimmal is szeretnék lenni:/

15 éves vagyok


2010. aug. 11. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én az egyik nagyanyámat sok sok éve nem láttam,a másikhoz meg inkább csak nyaranta megyek le meggyet szedni {-_-'}.
2010. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az bőven elég szerintem :)
2010. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kb 10 éve egyiknél se voltam, mert nem kiváncsiak rám :)
2010. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én már több mint egy éve egyiknél sem voltam, mert semmit nem tudok ott csinálni 14/L
2010. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En gyerekkent a nagymamamnal laktam, mert veluk annyira szerettem lenni. A tanevre is ott voltam naluk. A masik nagyszuleimnel nem voltam soha nyaron, mert veluk nem volt olyan kozvetlen a kapcsolatom. A testverem meg naluk nyaralt 1-2 honapot gyerekkent. Mindenki mas, mindenkinek mas az igenye.
2010. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én nyarakart töltöttem az egyik mamámnál óvodás, ált. isk.-s koromban,majd jött a lázadó korszak (amilyenben éppen a kérdés írója is van :)) és hirtelen én sem akartam sűrűn látogatni a mamát, inkább akartam a barátaimmal lógni...majd mire "benőtt a fejem lágya" és amióta már nem "tehetem", h nála legyek, egyre jobban hiányzik és olyan jól lenne átélni újra a régi szép emlékeket!!!


majd rájöttök ti is,csak nehogy késő legyen!!!

2010. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én annak idején 1-2 hetet szoktam nyaralni, de nekem annyiból jobb volt,hogy a húgom is ott volt - 2évvel fiatalabb - így amikor már tinik voltunk,akkor se unatkoztunk,kimentünk ott a bárba vagy valahova ketten estefelé
2010. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én régen 7-8 évesen nyaraltam ott kb 2 hetet nyaranta..

jobban szerettem kereszt szüleimnél lenni, ott keresztanyumék szomszédjánál is sokat voltam... az utóbbi 10 évben egyiknél sem voltam, nagyimnál vagy 2 éve 3 napot, elég is volt, nem tudok már ott mit csinálni :S


21L

2010. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát engem szerencsére nem küldenek oda bár biztos örülnének nagyszüleim. de egyszerűen szarráunnám magam:D néha meglátogatjuk őket és ennyi:D van az havonta 1x és az sztem elégjo

16lány

2010. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiam még kics, 3 éves lesz, ő nem lázongott azon, hogy egy hétig ott van :) Én asszem 15 évesen voltam utoljára a nagyszüleimnél nyaralni, akkor egy hétre mentem, de már nyávogtam, hogy inkább itthon maradnék.
2010. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!