Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog a szünet egy...

Normális dolog a szünet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat vitatkoztunk, főleg miatta. Képtelen tenni értem 1-2 dolgot, néha kicsit romantikusabb lenni.. Pedig csak kb havi 1 ilyenről lenne szó.

Tegnap mondta, hogy neki idő kell (hogy foglalkozhasson magával). Én mondtam, hogy bírja már ki ezt a 2 hetet (utána ugye nyári szünet), ráadásul én csak heti 1 napját "veszem el"...


Normális ez így?


16/L 18/F


2011. máj. 26. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Nos ha valaki önző egy kapcsolatban az sosem normális. Ha nem képes veled foglalkozni mondd meg neki, hogy el fogod hagyni (vagy hagyd is el), ha elveszít és szeret rá fog jönni, hogy hülye volt. Nekem is így volt, szünettel kezdtünk, de az hülyeség...végül szakítottam, de megváltozott, és nem tudtunk egymás nélkül meglenni! :)De először beszélj vele mindenképpen!
2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális,a mai pasik egész egyszerűen nemnormálisak.Semmi nem érdekli őket,ha friss a kapcsolat most válts,mert késöbb beleragadsz.És keress egy olyat,akivel kedvedre romantikázhatsz.
2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Szerinte ő mindent megtesz értem.. Én ebből semmit sem látok, pedig próbálok minden jelentéktelennek tűnő dolgot is értékelni.

Nem tudunk élni egymás nélkül, ez már kiderült.. :/

Csak nem értem, miért tőlünk akarja elvenni azt a heti 1 napot...

2011. máj. 26. 13:14
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem friss a kapcsolat, együtt voltunk régebben 9 hónapot, utána 3 hónapig nem, és most újra 9. hónapja..
2011. máj. 26. 13:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A szünet sosem jó egy kapcsolatban. Lehet, hogy utána még működik egy darabig, de igen ritka, hogy ezáltal megoldódnának a problémák, szóval a végén úgyis szakítás lesz. Ezt ne vedd zokon, de a személyes tapasztalataim, és a környezetemben amiket látok, ezt mutatják. Szerintem ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

20/L

2011. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én adnék neki szünetet, ha tényleg én venném ki az egész hétköznapjait.. De az, hogy csak szombaton találkozunk...


Ja és amúgy szakított velem tegnap (miután nem adtam szünetet). Mondtam, hogy elég sok ideje lesz, mivel nehéz lesz visszaszereznie..

2011. máj. 26. 13:19
 7/25 anonim ***** válasza:
Én sosem tartanék szünetet egy kapcsolatban...Ha a párom ezt akarná,akkor megpróbálnám megbeszélni vele,hogy miért? És ha nem lehet változtatni,akkor kilépnék a kapcsolatból...Az én szótáramban nem létezik az a szó,hogy SZÜNET!!! Szerencsére mindent megtudunk beszélni,sokat is vagyunk együtt,vele élek...
2011. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mi is szerintem meg tudunk beszélni mindent, és én is így vagyok, mint te. Nálam a szünet egyenlő a szakítással..

Ha szeret, akkor ne engem akarjon kiiktatni az életből akár 1 hétre se..

2011. máj. 26. 13:29
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.Aki szünetet kér,az "legálisan" akar félrelépni.Ha valami nem működik,az azután sem fog.A problémákat megoldani csak együtt lehet,külön nem.
2011. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle, hogy más csaj van-e a dologban. Azt mondta, hogy nem, nincs szó ilyesmiről.

Csak szeretne pihenni, a hobbijával foglalkozni...


Csak nem értem, ez miért nem várhat a szünetig? (a válasza az volt, hogy ő most fáradt..)

2011. máj. 26. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!