Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid szünet után rögtön...

Rövid szünet után rögtön intim kapcsolat elítélendő?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hete szakítottunk(szakított velem) 4 év után, de két napja ismét összejöttünk, mert állítása szerint hiányoztam neki, így hát találkoztunk. Amikor találkoztunk kb. minden úgy folytatódott, mintha nem is lett volna ez a 3 hét szünet: csók, kézen-fogva sétálás, de ezeket nem én kezdeményeztem. Elmentünk moziba, majd áthívott magukhoz.

Nem kell mondanom, hogy mivel ő szakított és én még szeretem, így nem tudtam ellenállni neki. Igazából nem mondta ki, hogy szeret, sem azt, hogy ismét együtt vagyunk, csak valahogyan folytatódtak a dolgok.

A problémáinkról sem beszéltünk. Én azért nem, mert nem akartam tönkretenni az estét, őt pedig nem tudom miért nem hozta szóba, hiszen jórészt ő volt az, akinek problémái voltak a kapcsolatunkkal. De ezek nem olyan problémák, amik eltűnnek 3 hét szünet után, ezért nem értem, hogy hirtelen mi történt.

És itt gondok arra, hogy lehet, hogy nem volt jó ötlet egyből az ágyába rohanni. Nagyon szégyenlem miatta magam, függetlenül attól, hogy persze jól esett. De kezdem azt hinni valójában csak erre kellettem neki, hiszen azóta nem forszírozza a találkozót. Én meg nem tudom mit tegyek, mert már magam sem tudom kell-e ő még nekem, vagy hogy én tényleg kellek-e még neki. De 4 év után nagyon fájna, ha csak azért játszotta volna el az egészet, hogy egyet *gjunk :(


Szerintetek sincs esélye a kapcsolatunk újjáélesztésének, ugye?

22L


2010. máj. 24. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy elítélendő, de magad is belátod, hogy valahol butaságot csináltál, ez így tényleg nagyon úgy tűnik, hogy arra ment ki a játék. Ő dobott ki téged, te meg szó nélkül visszavetted és rögtön le is feküdtél vele, hát neki szerintem ennyi volt az egész, vagy majd ha megint szexelhetnékje lesz felkeres. Legközelebb légy óvatosabb, és a büszkeséged ne dobd félre, és rohanj rögtön vissza.
2010. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, velem is szakított a párom, majd 1,5 hónap múlva visszacsinálta, és már első este nálam aludt. Ő mondjuk azt mondta, a problémák rendezését akarta, de aztán elsikkadt a dolog. Azóta ismét szakított, és azóta is bánom, hogy nem haladtunk lassabban: udvaroljon újból, és lássam, tényleg változott-e. Sajnos tartani kell bennük a vadászösztönt. Szerintem hervasztóan hat, ha mindig készen állsz a számára, ill. rövid távon jól jössz neki "arra"..
2010. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!