Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszoktatok szólni a párotok...

Beleszoktatok szólni a párotok szőrtelenítésébe? És ha zavar ha túl szőrös akkor mit mondasz neki?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. aug. 11. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon szólnék bele? An saját testével azt csinál, amit akar.
2010. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most melyik test részre gondolsz pontosan?
2010. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ott lent, és az arc szőrzetre.
2010. aug. 11. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha, ha a csókja nagyon szúr már, megkérem, hogy borotválkozzon meg :=), de egyébként rábízom, hogy a teste többi részével mihez kezd.
2010. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szólok bele, de nem örülnék, ha borotválkozna az arcán kívül. A borosta kifejezetten tetszik, a fényesre borotvált pasik (akárhol) valamiért nagyon taszítanak.
2010. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én párom rendszeresen borotválkozik, így ezzel nincs problémám.A másik helyen is karban tartja magát és én sem hanyagolom el magam ilyen téren.
2010. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
En no vagyok es neha szolok a ferjemnek, ha 2 napig nem borotvalkozik valamiert, mert nekem a borosta nem tetszik. O is szolt regen, hogy ott lenn borotvaljam le az egeszet, ne csak egy reszet.
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha férjem képe borostás, szúr engem is meg a kislányunkat is, ha ott lent akkor csak engem. szóval szólok neki, hogy legyen kedves megborotválkozni:D
2010. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!