Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a "párom"...

Csak engem zavar a "párom" megnevezés egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem kiráz a hideg, ha valaki azt mondja, hogy "párom"..
2011. okt. 3. 17:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Szebb, mint a pasim.Együtt élünk, ezért én használom a párom megnevezést.
2011. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
42%
Engem a "kedvesem" őrjít meg.
2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%
Az "élettárs" kifejezésnél még a "pasim" is szebb, és a "párom" még a "pasimnál" is szebb.
2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szép megfogalmazás, nem tudom mi a bajod vele. A párom szóban egyenlőek a felek és van számomra romantikus felhangja is.
2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
70%
Engem az uram kifejezés zavar Mindig azt szoktam mondani nekem nincs uram csak férjem vagy párom
2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
69%

Amíg nem szoktam át arra, hogy a férjemnek szólítsam a férjemet, addig én is így mondtam egy darabig. :D Nem a legjobb, de klasszissal jobb, mint a színpadias "kedvesem", a lekicsinylő (legalábbis egy bizonyos idejű kapcsolat után lekicsinylő) "pasim", vagy "csajom", vagy a határozottan fülsértő "élettársam".

Amúgy meg mindenki úgy hívja a másikat, ahogy akarja. Ha a megnevezettet nem zavarja, akkor engem sem.

2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
74%
én sem azt mondom, hogy élettársam, vagy barátom, inkább a párom, mert sokkal szebb
2011. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is korrekt és kedves ez a megnevezés.
2011. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem huszonéves hanem fiatalabb v idősebb(de ott kevésbé) használja akkor olyan fura, némely tini szokta így "nagyítani" magát h párom, nőm v hasonló szavakat használ.
2011. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
62%
Régen engem is zavart, most már nem. De én azt szoktam mondani, hogy barátom. A kedvesem szerintem is gáz. 20L
2011. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!