Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legemlékezetesebb...

Mi volt a legemlékezetesebb ajándék amit valaha kaptál szüleidtől vagy barátaidtól?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :)
2010. aug. 11. 22:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

'Gargoil'-nál a pont :)

de ha tárgyat kell mondani akkor egy mini billiárdasztal:)

2010. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

Apám a szalagavatómon "elhagyta" az első fényképezőgépemet, pontosabban letette egy székre, ahol ültek, és valaki meg felkapta, szóval nincs kép a szalagavatómról, karácsonyra vettek egy másikat, de az nem volt olyan jó, mint az első, viszont ezt sose fogom elfelejteni.

Anyutól a legemlékezetesebb, mikor tavaly kint jártam Olaszországban versenyen, és itthon megláttam egy boltban ugyanolyan pálmát, mint ami kint nagyon megtetszett, és anyu azt mondta, hogy hozzam.

Barátok kapcsán nem tudok, egy baráti körről kiderült, hogy nem barátok, hm, talán egyet mégis ki tudok emelni, de őt se ismerem régóta, Olaszországban azon a versenyen ismertem meg, ő is versenyzőként volt ott egy másik országból, azóta is tartjuk a kapcsolatot, amikor van egy kis időnk beszélgetni, és tőle az, hogy felköszöntött a születésnapomon. Ez azért volt számomra nagy dolog, mert még azoknak se jut sokszor eszébe, akik születésem óta ismernek.

2010. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

ükmamám gyöngysorát 18.szülinapra.

barátaimtól fotómontázst az ökörségeinkről:D

2010. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
100%
2003ban kaptam 1 laptopot karácsonyra, nem volt csúcskategóriás, de késöbb hasznomra vált h nem tudtam játszani rajta, megtanultam sok fontos dolgot, szóval úgy érzem ez volt a legszebb ajándék tőlük :)
2010. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

szüleimtől: nagyon sok mindent kaptam,de ha egyet kell kiemelni akkor a Görögországi nyaralást választom


páromtól: eljegyzési gyűrűt tavaly :)

2010. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A szüleimtől a legemlékezetesebb ajándék, talán a hőn áhított fényképezőgép, amit azóta is féltve használok.


Barátaimtól, pedig egy képkeret, amiben arról a tanárról van kép (photoshoppal mecsinálták, hogy egy "gondolat-szívfelhőben" az én képem van), akit ők kineveztek az uramnak. Azóta ott virít a szekrényemen, és mindenki, amikor bejön hozzám megkérdezi, hogy ki ő?! :D

2010. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajtburger. Tudom, hülyén hangzik, de nagyon rossz anyagi helyzetben voltunk régen és nem engedhettük meg magunknak, hogy Mcdonald's-ban együnk. Egyszer kaptam sajtburgert anyukámtól (spontán) és úgy örültem, mint majom a farkának. :P
2010. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

jó ezeket olvasni :)

én ma kaptam meg életem legjobb ajándékát azt hiszem.. leírom :) kis történet is kapcsolódik hozzá..

szóval hétfőn ellopták a bicajomat :S és úgy voltam vele összegyűjtöm rá a pénzem és majd veszek valamikor újat.. erre ma reggel amikor aludtam még apum hívott hogy keljek fel, 10-15 perc és itthon van, megyünk valahova.. erre elvitt egy biciklis boltba és kaptam egy új biciklit :) ez engem nagyon szíven ütött :')

2010. aug. 11. 23:45
 19/31 anonim válasza:
100%
:) tényleg jó ezeket olvasni :)
2010. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

A legemlékezetesebb ajándék fateromtól karácsonyra egy 500 wattos, 2 fenőköves köszörű, amit a nővéremmel közösen kaptunk. (akkor voltam kb 10)

Meg a tesómtól egyszer egy nagy büdös pofont, születésnapomra, de jó szívvel adta :D

Meg egy nagyon remek haveromtól kaptam egyszer születésnapomra egy liter, 10%-os coop-os ecetet, meg egy zacskó befőttes gumit, mert nem akart ajándék nélkül beállítani, de a tábla csoki szerinte gáz. Vagy 3 évig megvolt az a liter ecet, és azóta is röhögök ezen.

Ja, meg anyámtól meg tesómtól egy szobaátrendezést. Hát, abban a pillanatban nem tudtam, hogy sírjak-e vagy örüljek, de utóólag hála :)

Nem szeretem a tucatajándékokat

2010. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!