Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok semmilyen munkát...

Nem találok semmilyen munkát emiatt a családom kiutál, azthiszik olyan könnyű?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve ,hogy a szüleimtől is csak a bántást kapom.Párom mellettem áll de anyagilag ő sem tud segíteni.
2020. dec. 12. 15:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Varoson elsz? Végzettség?
2020. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%

Hol keresel, milyen állást, milyen képzettséged/szakmád van...???


Munkaerőkölcsönző cégekhez add be a jelentkezésed.

2020. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Faluban élek. Érettségim van és vendéglátó eladó végzettségem most ezzel semmi lehetőség nincs.


Beadtam minden olyan hirdetésre amire megfelelek és megoldható távolságon belül van.

2020. dec. 12. 15:11
 4/52 anonim ***** válasza:
22%
Mi a szakmád, és hol laksz?
2020. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%

A környékben milyen gyárak vannak?

Gyártósori munkára mindenhol van felvétel!

De tényleg nézz körbe a munkaerőkölcsönzőknél, mert tuti fognak ajánlani valamit... aztán ha nem tetszik, közben bőven ráérsz nézegetni, azt munka mellett is lehet.

2020. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
86%
A legközelebbi városban házakhoz eljárni takarítani, beszámítva az árba az utazást is. Ismerősöm félévi munkanélküliség után ebből él meg.
2020. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
99%

Akkor megertelek, falun elek es semmi.

A hozzad kozelebbi Magyar Postakon esetleg erdeklodj, hatha kell a csomag reszhez most segitseg. Tavaly volt ilyen munkalehetoseg.

Esetleg adminisztrációs munkak szoktak meg lenni cegeknel, közút, közmű ilyesmi. Pékség esetleg ha van a közeledben? Betanitanak eladónak.

Nekem is nagyon nehez. Tanfolyam is csak marciusban lesz, ha lesz;addig érjük be az fht-val. 😵

2020. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj gyyarakbol is inkabb elengednek emberek, mintsem felvegyenek barkit is ebben a helyzetben.de egy próbát meger
2020. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Gyárban nem vállalhatok munkát mert cukros vagyok és emiatt az

éjszakás műszak tiltott.


A végzettségem leírtam korábbi válaszban , Miskolctól 40km-re lakom.

2020. dec. 12. 15:16
 10/52 A kérdező kommentje:

6 Ez jólenne de a 40km- es teljes áru bérletet nemtudom megvenni így nagyon rizikós.



7 Igen én is 22 ezer Ft -ot kapok összesen ...

2020. dec. 12. 15:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!