Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek se volt könnyű a...

Nektek se volt könnyű a szülői házból "kirepülni "?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most fogok elvileg elköltözni, megyek egyetemre az ország másik végére. Borzasztóan megvisel, nem tudom, hogy fogom bírni a húgom, meg anya nélkül, pedig a barátommal fogunk összeköltözni, tehát még az sem lehet gond, hogy egyedül leszek.

Régen alig vártam, hogy kirepüljek, most meg még várnék 1-2évet:) 18L

2013. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
en most fogok elmenni. 15 eves vagyok. Anya nagyon fog hianyozni,apa kevesbe. havi 1szer latom majd oket. es el meoszor biztos fura lesz megszokni.. de 2-3 honap elteltevel majd megszokom. 15/L
2013. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 27 éves lány vagyok most költöztem el a barátomhoz a volt háztól 100 km-re nem könnyű de majd megszokom és örülök h nem vagyok egyedül a világban ezzel a helyzettel :)
2013. júl. 4. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rettenetes volt, még két héttel a költözés után is képes voltam sírva fakadni :), pedig én aztán nem kapkodtam el, 24 évesen költöztem . Aztán szép lassan jó volt megszokni az önállóságot , hogy a magam ura vagyok. Minden héten hazalátogatok, mert nagyon hiányzik az ottani légkör, meg a család, de már el nem tudnám képzelni, hogy "otthon" lakjak. :)
2013. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon könnyű volt. Imádom a szüleimet, de tudom, hogy ez az élet rendje.
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dimike6 válasza:
100%

Szia!

Én már egy éve egyetemista vagyok, előtte pedig 5 évig voltam kolis a gimi miatt, szóval mostanra már eléggé megedződtem. Voltak az elején nehéz pillanatok... nem tagadom. De idővel meg lehet szokni hogy nincsenek melletted. Pláne ha az ember talál jó barátokat és ha még a szerelem is összejön. Ha van valakid akkor sokkal könnyebb. Eleinte nagyon nehezen viselték náálam az otthoniak hogy elkerültem, meg hogy nem is megyek haza mert itt a párom. De idővel belátják majd hogy ez így van rendjén.És persze közben te is. Szóval igen, mindenkinek nehéz kirepülni, nem egy egyszerű menet. Kinek azért kinek azért.

2013. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ditta323 ***** válasza:
73%

Szia!

Én is elég nehezen költöztem el. Párommal költöztem össze 15 km-re messzebbre, de az első éjszaka után otthon kellett aludnom, mert szinte semmit nem aludtam itthon. Kb 2-3 hónapig hol itt hol ott aludtunk mire nagy nehezen megszoktam itthon, pedig kocsival kb negyed óra alatt oda lehet érni. Ez volt 2 éve és pár hónapja. Viszont most már elég jól megszoktam itthon, hogy otthon nem tudok normálisan aludni. :)

24/L

2013. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyű volt, pedig 14 évesen költöztem el. Élveztem a szabadságot, hogy döntéseket hozhatok, előtte anyukám még azt is megszabta, milyen ruhákat vehetek.

Már tíz éve külön élek, egyszer volt, hogy úgy tűnt, nem tudom megoldani az életem és haza kell költöznöm. Egy hetet töltöttem a szüleimnél és borzasztó volt. Jobb külön :)

2013. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De, nekem könnyű volt. A barátomhoz költöztem, így egy percig sem voltam magányos. Imádok haza járni, szeretem a szüleimet se, de egyszer sem sírdogáltam, amiért eljöttem otthonról.
2013. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nehéz volt, megszoktam 25 év alatt. Most is minden héten hazalátogatok barátommal, de egyre nehezebb ez, édesanyám, mióta nem lakom otthon, úgy kezel, mintha ötéves lennék. Mikor otthon laktam, azért néha tízévesnek is tartott. :)

De ha továbbra is minden látogatáskor előhozakodik azzal, hogy nagyon vigyázzunk, mert nem vagyunk felkészülve egy gyerekre, esküvőre, és mindig gondoljak arra, hogy időben befejezzem a tanulmányaimat, és utána úgysem lesz munkám, mert minek választottam ezt a pályát, és a barátom egy ingyenélő naplopó, akinek semmiféle jövője nincs, sokkal könnyebb lesz külföldre költözni, mint egy kerülettel arrébb.

2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!