Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen ember?...

Normális az ilyen ember? Meneküljek a családból?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt. Páromnak van egy ikertestvére. Egypetéjüek.

A testvérének vmi gond van a spermáival ezért nincs gyerekük a feleségével. Most olyat találtak ki hogy párom adjon spermát amivel megtermékenyítik a testvére feleségét.

Eléggé kibuktam rajta. A párom se lát ebbe semmi problémát mert mivel ikrek így a gyerek génállománya ugyanaz mint a testvéréé.

Szakitáson gondolkodom nekem olyan beteg.


2020. dec. 13. 14:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
70%
Hát elég morbid, mert akárhogy nézzük az a párod gyereke lesz.
2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
32%
Igen, és valószínűleg lesz olyan pillanat az életükben, amikor a bizonyíthatóan biológiai apától tartásdíjat akarnak majd. Meg is ítéli majd a törvény. Ha ezt te nem akarod, vétójogod van. Ha ennek ellenére spermát ad a párod, az meg válóok köztetek, mert alapvető dologban ellened tett.
2020. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
23%
Ha ebbe a pasid belemegy, akkor lesz ő, a családja (a gyerekkel a tesója családja az övé is lesz), és oldalt ott fogsz fityegni te. Hiszen tőled nincs gyereke, tőlük meg van. Jár velük majd nyaralni, te mag majd nézhetsz, hogy mi lett ebből, vagy fityegőként rácsatlakozol te is a testvércsaládra.
2020. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

3-as valasz ez mekkora baromsag mar. 🤣


2-es valasz, szerinted nincs lemondo nyilatkozat? Vagy mindenki aki sperma- es petesejtdonor volt valaha perelheto? 😂


Kerdezo: te tudod neked mi fer bele. Ha ez nem akkor szakits vele azt csok.


Nekem nem beteg. Foleg mivel ikrek meg a genallomany is total ugyanaz.

Na meg szegenynek nem lehet gyereke.


En nem adogatom csak ugy a petesejtjeimet, de habar fura lenne, ha a testveremnek kene akkor neki adnek.

2020. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
64%

"2-es valasz, szerinted nincs lemondo nyilatkozat? Vagy mindenki aki sperma- es petesejtdonor volt valaha perelheto?"


Ebben tévedsz, a HIVATALOS spermadonor nem perelhetö, de ö anonim is minden esetben, a PRIVÁT akciók esetében igenis perelhetö, akár van lemondó nyilatkozat, akár sem! A jog szerint ugyanis a gyerek érdekei elöbbre valóak a szülökénél, ezért a gyerektartás a gyerekre JÁR, akkor is, ha ettöl eltérö megállapodás van.


Más kérdés, hogy az ilyen esetben - egypetéjü ikrek - gyakorlatilag nem igazán van eltérés a génálományban, ezért nehéz az esetleges apaságot bizonyítani.


Kérdezö: az, hogy számodra elfogadható vagy sem, neked kell eldöntened, megbeszélni a férjeddel, mert ez eléggé határeset. Ugyanis nem arról van szó, hogy feküdjön le a sógornövel, ezért kicsit más a helyzet, de öszintén szólva elég bizarr ötlet.

2020. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell szülnöd, mégis lesz gyereketek. Nyilván anyagilag is támogatni fogja a párod a gyerekét, ha panaszkodnak a szülők majd, hogy kevés a pénz. Szép dolog, de 6 hónap kapcsolatozás után halálosan szerelmesen mennék csak ilyenbe bele mint partner, és utána akkor is megbánnám, hogy becsatlakoztam egy kész családkomplexumba ahelyett, hogy a magamét építettem volna.
2020. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem szakítsatok, az mindig működik a fél év után, amikor a rozsaszin köd már elment.

Ugyanakkor, ha rendesen le van papírozva, hogy anyagilag, miegymás nem kell, hogy, akkor hát... Ha jol értem, a párod nem házas, tehát akadálya nincs, sorolhatnám.

De ha a testvérem ilyet kérne, azt mondom neked, hogy nyilván, bármivel kisegitem a testvéremet.

2020. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
44%
vasárnap délutáni kamu
2020. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
59%
Én szakítanak. (majd írd meg mi lett)
2020. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem jó ötlet.

Inkább a párja ikertestvére mint egy idegen donor.

A te párod csak biólogiai szempontból lesz apa.

Ha nem tudod ezt támogatni akkor jobb ha szakítász.

2020. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!