Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos nagyanyám kiborulása?...

Jogos nagyanyám kiborulása? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A nagybátyám barátnője elkapta a vírust. Erről tegnap értesültünk délután majd néhány óra múlva azt vettük észre hogy itt van. Mint kiderült úgy döntött ide jön hozzánk át vészelni a vírust mivel a nagybátyám is nagy valószínűséggel elkapta...Azzal indokolta hogy a gyerekei (30,15) nehogy elkapják tőle. Nagymamám nagyon kiakadt...Mindennek elhordta őket és követelte hogy menjenek innen...80 éves szegénykém és nagyon fél! Viszont ők egy másik házban laknak...ugyan azon a telken vagyunk!!

Most ott tart a helyzet hogy holnap fel akarja hívni az orvost és megmondani neki hogy a nő ezek szerint megszegte a házi karantént?!


2020. dec. 20. 10:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jogos. Menjen onnan a nő.
2020. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem a férje csak a párja. Két éve vannak együtt...Van róla papírja. Tanár ir...Igazottan fertőzött. Ezért nem értettük hogy jöhetett le hozzánk...A nagybátyám a héten többször volt nálunk úgy hogy ők előtte érintkeztek...még puszilgatta is nagyanyám:/
2020. dec. 20. 11:01
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
12 Ez egy felelőtlen, önző buta nő. A nagybátyád sem semmi. Ha papírja van róla, akkor neki ott kell karanténban lenni, ahol egyébként is lakik. Egyébként ellenőrizni is mennek a rendőrök.
2020. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora ordas nagy paraszt ez a nő. Én kiraknám a helyetekben, menjen szépen haza. Mi az, hogy ő bejelenti, hogy máshol akarja átvészelni a vírust? Ti biztos szívesen megkapnátok a gyerekei helyett gondolom. Arról nem is beszélve, hogy ez a mutatvány akár a nagyi életébe is kerülhet. De a nagybátyád is jó nagy mamlasz, hogy hagyja ezt.
2020. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%

Normalisak vagytok?! A koronavirus nem a tinikre, hanem az idosekre jelenti a legnagyobb veszelyt!

En a not azonnal feljelentenem, mivel nagy az esely, hogy mar a mamad is elkapta (mindent osszefogdostak)! Veszelyeztettek a Manad eletet!!!

2020. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
10es én is fertőzött vagyok, ugye odaköltözhetek hozzátok? Ígérem csak napi párszor köhögöm tele a levegőt vírussal és nem fogok sokat zavarni. Ugye mehetek?
2020. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem oda van bejelentve és úgy vírusoskodik, hívnám rá a rendőrt hogy csak zörögne. Jelen időkben még hírt is csinálnának belőle kb, csak eléggé kell verni az asztalt. És a saját élete érdekében verje is eléggé mamád. Vagy mi a cél? Megfertőzni a mamit aztán ha szegény pont véletlen belehal, jól megörökölni az ingatlant és odaköltöztetni a 30 éves babucikát meg a kis 15 évest?

Úgy felidegelnek az ilyenek, miattuk lesz ugyanilyen lezárt lofsz semmi a világ jövő ilyenkor is..

2020. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%

16!


Miért költöznél hozzánk? Nem megy az értő olvasás? Nem egy házban laknak. Külön házban. A szomszédom is koronás volt. El kellett volna költöznie?

2020. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

18-as..

Itt valojaban te nem erted, hogy a 16-os valojaban, hogy ertette azt amit irt...

2020. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

18as...elég ha odamegy vírusosan és közli hogy a másik házban akar lenni. Meg ha a mama olyan állapotban van hogy segítségre szorul, akkor ki tud neki segíteni, ha a kérdezőékhez becuccol a terjesztő?


És képzeld, én sem úgy kaptam el hogy fertőzöttel éltem együtt, hanem egyszer találkoztam 5 percre unokatestvéremmel, akiről egy nappal később kiderült hogy beteg. Addigra már nekem is voltak tüneteim. Nem volt puszi, nem ültünk le kávézni semmi. Ő megállt az ajtónkban mert diót hozott a karácsonyi sütéshez és váltottunk pár mondatot.

2020. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!