Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiborulásom vagy csak...

Jogos a kiborulásom vagy csak túl reagálom az egészet?

Figyelt kérdés

A páromnak előző házasságából született egy lánya aki most 18 éves. Bő másfél-két órára lakunk tőlük de a sok munka miatt már egy hónapja kb nem találkoztak. A lány most kitalálta hogy az apja menjen le hozzájuk mivel már hiányzik neki amit én meg is értek de szerintem a férjemnek már semmi keresni valója nincs a volt anyósa és felesége házában. Ezt szóvá is tettem neki amiből lett egy hatalmas veszekedés és az jött ki az egészből hogy elege van belőlem...Egyedül nagyon nem szeretném el engedni hozzájuk ezért fel vetettem hogy vele megyek mire azt a választ kaptam hogy azt nem lehet na és ekkor merült fel bennem a kérdés hogy miért is nem?

Utólag kiderült hogy többször volt már náluk a tudtom nélkül állítólag mindig a lány miatt...viszont úgy érezem emögött több is lehet. Valamelyik nap volt a gyermek anyjának névnapja és hallottam ahogy telefonon beszélnek szóval tartják a kapcsolatot ami számomra furcsa tekintve hogy már 10 éve külön vannak...Nekem nincs gyerekem és sosem voltam még házas szóval lehetséges hogy csak túl aggódom az egészet?


2020. szept. 7. 22:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert 10 éve külön vannak, miért ne tarthatnák a kapcsolatot. Végül is van egy közös gyerekük. Mondom én ezt többszörösen elvállt szülők némileg idősebb gyerekeként. Igaz nálunk én megyek apámékhoz, illetve a kistesóimhoz. De a mostohaanyám (aki akár a nővérem is lehetne) tudja, hogy alkalmanként beszél anyámmal is.
2020. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
97%
Szerintem nem kell hogy ezen aggódj, az hogy tartják a kapcsolatot még semmi rosszat nem jelent. Hiszen van egy közös gyermekük, ez éppen elég ok lehet arra hogy néha találkozzanak/beszélgessenek.
2020. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ezt nem mi fogjuk tudni itt megmondani, mert nem ismerjük a teljes törtènetet. Mennyi ideje vagytok együtt? Mit beszéltek meg, hogy tartjàk a kapcsolatot az exel?
2020. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem először cseszteted ezzel ha elege van belőled.

Úgy érezheti hogy el akarod szakítani a lányától, ezért titkolózik mert tudja hogy kivered a balhét ha a lányáról van szó.

Extre féltékenykedni meg egyszerűen buta dolog, az ex nem véletlenül ex.

2020. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
10 éve nincsenek együtt. Mi a fas.zt féltékenykedsz? Tényleg kiborító lehetsz ha már elege van belőled. És mit keresnél te az ő lányánál, az ő ex családjánál? Nem hozzad tartoznak, hadd látogassa őket ha akarja. Azért titkolózik előled mert tudja hogy egy hárpia vagy aki csak veszekedni tud.
2020. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt. A volt feleséggel csak egyszer találkoztam a lány ballagásán. Amolyan semmilyen a kapcsolatunk. Tudunk egymásról és ennyi. Fogalmam sincs mit hogyan beszéltek meg mivel ebbe nem lettem beavattva...Sokáig azt sem tudtam hogy beszélgetnek egymással úgy hogy nem is a gyerekről van szó!
2020. szept. 7. 23:06
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Hogy tudtok véleményt mondani ilyen kevés infóból? Tudjuk, hogy mióta vannak együtt? Tudjuk, hogy zajlott a megismerkedés, tudja-e a kérdező hogy/milyen formában tartja a kapcsolatot a kérdező pàrja az exével...stb.
2020. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
39%
És kérdező, te rákérdeztél arra, hogy miért viselkedik így? Miért nem avatott be az életébe? Ô idősebb, te pedig fiatal vagy ugye?
2020. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Persze, nem a gyerekről van szó. Szétmentek hosszú évekkel ezelőtt, de titokban azóta is együtt vannak és téged csak azért tart hogy jól kiröhöghessenek a hátad mögött. Mert túl egyszerű lenne csak úgy együtt lenni egy családként, ezért kellettél te alibinek és szeretőkként izgibb. NYILVÁN.

Egyébként orvos látott mostanában? Betegesen féltékeny vagy és azon sem lepődnék meg ha olyasmi tévképzeteken élnél mint amit itt feljebb idehánytam.

2020. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos sok információ, hiányzik.A kérdezővel 10éve élnek együtt? Vagy X-éve.Miért nincsen közös gyermekük? A kérdezőnek nem lehet, vagy nem akar, vagy megbeszélték, hogy most nem akarnak, de később igen...Miért nem mehet a kérdező is a férjével? Vagy azért mert a férj vitát érez, vagy nem bízik meg a mostani "párjában". Szóval, nem jó elvált emberrel összejönni szerintem. Legalábbis én finoman szólva is valami mismásolást érzek. Kíváncsi lennék, hogy 1év múlva együtt lesznek-e még... Mert ha a kérdezőt ilyen dolgok foglalkoztatják egyre többször fognak vitatkozni... És az egyik fél belefog unni ebbe...
2020. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!