Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó második keresztn...

Mi lenne a jó második keresztnévnek a Judit mellé?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Janka néven gondolkodom, de bármilyen javaslat érdekel.
2020. dec. 23. 01:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Reka
2020. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Izé... Nem a születendő gyermekem nevéről van szó, hanem én szándékozom nevet változtatni. Viszont azt a keresztnevet meg akarom hagyni, amit a szüleim adtak, ezért fontos, hogy valamennyire passzoljon hozzá.
2020. dec. 23. 09:49
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

#12

Sára

"J" betűset semmiképp nem választanék második névnek is, kivéve, ha a monogramod bele van hímezve a törölközőidbe!:D


De én mondjuk magamtól is tudnám, hogy mi akarok lenni.

2020. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kérdés eleve hülyeség :D ne már más döntsön arról téged hogy fognak hívni. Net tele van nevekkel..
2020. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Egyenlőre van egy elgondolásom, és érdekel, hogy más mit javasolna, mert hátha lesz valami, ami jobban tetszik, mint amire még gondoltam ;D

Nem most rögtön tervezek amúgy sem változtatni, még rágom a gondolatot egy pár hónapig

2020. dec. 23. 14:19
 16/25 anonim ***** válasza:

Gondold át melyik név nem lenne furcsa,ha azon szólítanának.

A Janka talán az kicsit hasonló hangzás végett tetszik.

Mással hangzó UI a nevedben.

Ez alapján Zsuzsi, Fruzsi,

talán nem olyan idegen csengésű

mint más magánhangzók nevek.

Csak magamból kiindulva.

Könnyebben megszoknék egy az enyémet hasonló hangzásút

2020. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Én meg csak akkor akarnék változtatni, ha lenne konkrét elképzelésem, hogy mi akarok lenni.
2020. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
A Judit zsidó név, úgy ízléses, ha párban mellé ugyanolyan stílusút választasz. Nem valami Amanda-féle marhaságot egy sorozatból.
2020. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
43%
Judit.Az zsír szerintem.Megkérdeznék tőle amikor már tud beszélni,hogy hogy hívnak kislány,erre ő .... Judit Judit.Erre ők,ejj de egyedi neved van,te kis aranyos.
2020. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gréta 😍
2020. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!