Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lesajnálják...

Miért van az, hogy lesajnálják azt, aki egyetlen partnerrel képzeli el a szexuális életét (egész életére)?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha bejön neki, és sokkal normálisabb, kiegyensúlyozottabb élete van emiatt (meg persze a gyerekeinek is), mint változatosságot kedvelő kritikusainak.
2010. aug. 13. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol, amikor annyi emós punk skinhed meg f*szomtudja még mennyi k*cs*g van? Ma már a normális embert nagy becsben kell tartani! Azt természetes, hogy szakítás után más párt kell keresni, de kapcsolat alatti megcsalásra senki sem buzdítson.
2010. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki sajnálja le?én biztos nem!Meg különben is kit érdekel ki mit gondol...
2010. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem sajnálom le. Aki pedig igen, annak a véleményei annyit is érnek...
2010. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sajnálom le, mindenkinek egyéni döntése.
2010. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
most őszintén,kinek mi köze van hozzá hogy egy x szemály egész életében csak y-nak akar lenni???
2010. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A szex témakörben itt a GYK-n engem is sokszor lenéztek ezért, de ez már az ő bajuk. Azok buta kis tinik, nem tudják, hogy az igazi szex az érzelmeken alapul, adni és kapni, egy bensőségesen intim kapcsolatban. Aki meg felnőttként ilyen, hát így járt.

20/L

2010. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a kis tinik közt vannak ilyenek sajna. Akkor még nem is lenne probléma, hiszen úgyis kinövik. De én számtalan huszas, harmincas vagy akár negyvenes éveiben járó egyetemi végzettséggel rendelkező, amúgy értelmesnek mondható embert ismerek, aki így gondolkodik. És ez már probléma. Hány olyat hallottam már ilyen emberek szájából, hogy csak azért hagytam ott XY-t, mert még csak 0-1-2-3-x nőm/pasim volt előtte, amúgy szerettem, minden rendben volt, stb... aha, persze. Sőt, olyat is hallottam, aki a saját szüleit nézte le, mert az elsők voltak egymásnak... amúgy boldog, békés családban nőtt fel, mindent megadtak neki, foglalkoztak vele, szerették, de ő megszólja őket egy ilyen h.ülyeség miatt, áááá, nem is folytatom. Sekélyes, felszínes emberekkel van tele a világ, és úgy tűnik ez nem függ kortól, nemtől, iskolai végzettségtől, anyagi helyzettől, egyéb külső tényezőktől. És mindig az a trend, amiből a legtöbb van... és jelenleg az ilyen gondolkodású emberekből van a legtöbb.
2010. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyenek azt hiszik,hogy náluk van a bölcsek köve és csak az a tuti,amit ők gondolnak/csinálnak.
2010. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
És te miért sajnáltatod magadat?
2010. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Félreértettél. Szerintem semmi sajnálnivaló nincs bennem, nem azért sajnálnak le, hiszen én nagyon boldog vagyok az egy szál szerelmemmel 1,5 évtizede.

Azért sajnálnak le, mert nincs tapasztalatom több partnerrel a szexben, és azt hiszik, ez nekem veszteség. Továbbá mert úgymond nem tanultam meg kapcsolatokat kezelni, lezárni, újrakezdeni. Továbbá mert állítólag nincs merszem vállalni a csalódást.

Én ugyanezt úgy fogalmaznám, hogy megadatott megtalálnom azt, akivel sosem volt és lesz szükség kapcsolat lezárását és újrakezdését begyakorolni, előtte meg tudatosan nem kavartam. És vállaltam a kockázatát annak, hogy ki merjem mondani teljes szívvel, hogy holtodiglan-holtomiglan. Sokan az ebben való csalódás kockázatát nem merik vállalni.


Szóval szerintem éppenhogy nem lesajnálnivaló vagyok, hanem nagyonis szerencsés és irigylésre méltó. A helyzetem részben nem a saját érdemem, hanem ajándék és szerencse is. Akkor meg miért sajnálnak le mégis??

2010. aug. 16. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!