Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » MEGBOLUNDULT ez a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEGBOLUNDULT ez a világ, divatba jött a, hogy a párjunkat sokkal fiatalabb partnerrel csalja meg a másik?

Figyelt kérdés

Döbbenten veszem tudomásul,hogy a közeli baráti,ismerősi és ROKONAIM között is ez az új módi!(40 éves nő 18 éves férfiúval és fordítva...41 éves psai 22 éves...csajszival).

Félre ne értsetek nem ítélkezem...MERT boldogok!


2010. aug. 23. 19:35
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért...*divatba jött az...és*párjukat...akart lenni!
2010. aug. 23. 19:36
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Hogy az idősebb mit keres, azt értem. Na de a sokkal fiatalabbnak ebben mi a jó?
2010. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
A világ mindig is bolond volt.Remélem hamarosan leég ez a bolygó.
2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
én örülök, hogy ez van :) fiatal vagyok nagyon, de szeretem az idősebb pasikat. ők is engem.
2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
sztem a 18 éves fiúk tanulni akarnak az idősebb nőktől.nekem is van egy szeretői kapcsolatom.49 éves a pasi 25 éve a feleségével,és unja.de ha nem velem csalná,akkor mással.
2010. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én is észrevettem a saját környezetemben!

Tényleg őrült módon változik, illetve fordul ki a világ a sarkából...

2010. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
NA ugye-ugye!!Az értékrendek is változnak sokkal elnézőbbek lettek az emberek!DE ami tény,hogy bizony ...40.-en sőt 50.-en túl is van ÉLET!!Ez megnyugtat ..én még csak a 3?....-ikban vagyok...de...jó ezt is tudni!:D:D
2010. aug. 23. 19:49
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt csak maximum nem kapott elég nagy hangsúlyt. Pl a Diploma elött-ben a fiatal fiú,idős nő felállást boncolgatják és a film 1967-es.

A kapuzárási pánik kifejezés sem tegnap született.A pasik például ilyenkor hülyülnek meg és cserélik le a feleségüket egy fiatalabbra a kocsijukat gyorsabbra stb.

2010. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
98%
Nekem a "legjobb" barátnőm 17 éves,és egy 30-on felüli apukával jár össze,azt mondja azért,mert ő tapasztaltabb az ágyban,mint egy fiatal pasi.Most még egy pasi képbe került nála,ő 46 éves van gyereke és élettársa.Csak szexelni járnak össze.Hiába mondok neki bármit,nem használ.
2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaláson van a lényeg,nem azon, hogy hány évessel. Nem új találmány a megcsalás,mindig is akadtak csapodárok és hűségesek - és a megcsalás mindig is undorító dolog volt és lesz.
2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!