Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az öcsém...

Féltékeny vagyok az öcsém barátnőjére és a kapcsolatukra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, öcsém barárnője 16 éves és egyszerűen olyan tökéletes. Mindig amikor itt van nálunk rosszul érzem magam hogy ő mennyivel jobb mint én. Nagyon szép arca van, nem kell sminkelnie hogy szép hosszú szempillái és nagy szeme legyen. Szép fényes a haja, szép a teste, csinosan öltözik. Kedves, visszafogott, mégis jól tud beszélgetni, intelligens.

Úgy érzem a nővérem is szívesebben tölt időt vele mint velem. A barátom is kedveli, azt mondtabszerinte aranyos. A szüleinktől is kapott ajándékot karácsonyra és persze ő is hozott, nyilván tökéletesen becsomagolva. Az én barátomért senki nincs oda ennyire, ő nem hozott szép ajándékot, de a szüleinktől sem kapott semmit.

Tudom hogy csak én féltékenykedem, de néha bagyon idegesít ez a lány.

És öcsém kapcsolata sokkal jobb mimt az enyém. Úgy látom, hogy öcsém sokkal jobban szereti azt a lányt mint a barátom engem. Öcsém bármit megtenne érte, mert a lány kis aranyosnak és szelídnek tűnik. Két éve vannak együtt és ezidő alatt sajnos nagyon ellenszenves lett nekem ez a lány. Tudom hogy nincs igazam, de egyszerüen útálom hogy mindenki ennyire oda van érte.

Mit kéne tennem, hogy tudnék jobban hozzáálni a dolgokhoz?


2020. dec. 29. 11:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
10es nem értelek. Miért lennék én és ő is buta? Am emberek irigyek, ez velünk jár. Te is biztos voltál már irigy. Vagy te egy ilyen különb felsőbbrendű lény vagy?
2021. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem irigykedtem soha és nem is fogok:) ha ti szoktatok, hát egészségetekre :)
2021. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Komolyan semmire? Arra se ha oviban egy barátodat sokan felköszöntötték, és a te szülinapomat meg még nem is tudták? Arra se ha vki jobb dogát írt nálad úgy h jobban puskázott? Vagy h vmi olyanért megbüntettek ami nem a te hibád és az igazi hibás megúszta? Bármit mondasz, mindenki irigy volt valakire ha csak tudat alatt is
2021. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irigy nem voltam. Bosszús inkább. Van különbség a kettő között:) mindent megkaptam, mindig. Sőt még többet is :)
2021. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Arany élet ^3^
2021. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!