Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a fiú azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a fiú azt mondja hogy ő hazinyulra nem lő és a többiek előtt nem vállalna fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

kedves aranyos fiú. a múltkor megvédett többször is amikor csúnyát mondták rám.es most nem tudom hogy mi van. és kicsit megbántott hogy ezt mondta. mit csináljak? hogyan viszonyuknak hozza ha találkozunk? lehet még belőle valami?

16/L



2020. jan. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék vele.
2020. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy vagy neki, ő még menne másokra, hátha talál jobbat és ha igen, dobni fog téged miatta. Előzz meg egy csalódást, szerintem ne kezdjetek bele semmibe.
2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem mer felvállalni egy kapcsolatot, az nem jó társ, hiába kedves. A legjobb, ha minnél gyorsabban elfelejted.
2020. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalja fel a kapcsolatotokat nem is gondolja komolynak. Előbb-utóbb biztosan lecserélne egy másik olyan partnerre akit jobbnak gondol. Szerintem kíméld meg magad ettől.
2020. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ezt ugy mondta nekem h en mar mondtam h tetszik nekem...azt mondta h ő nem erez semmit úgy...azt mondta h nagyon szeret meg imád meg nálam természetesebb meg őszintében lány nincs a társaságában...ezt a hazinyulra nem lő dolgot meg 2 napja mondta...és nem tudok eligazodni rajta hogy most akkor ő erez e valamit irántam...meg amire értette h egy a társaságunk na az a társaság szeret engem meg nagyon jól elvagyunk...szóval most össze vagyok zavarodva egy kicsit
2020. jan. 2. 18:07
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igen...Nem járunk
2020. jan. 2. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga se tudja, hogy mit akar. Az ilyen ”imád, szeret” dolgok nem jelentenek túl sokat, mint azt a jelenlegi helyzet is mutatja. Ha igazán szeretne, felvállalná. De így... Valószínűleg talált egy másik lányt, azért ez a hirtelen változás. Verd ki a fejedből, és keress egy srácot, akit tényleg érdekelsz. Különben csak gyötröd magad.
2020. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!