Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Hogy tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Hogy tudok segíteni a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy fiú barátom aki nem szeretne semmit köztünk de én eléggé bele szerettem és tavaly nyáron mikor itt volt akkor szájon puszilt meg mindig ölelgetett és most kicsit össze zavarodtam
2020. ápr. 15. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzátok, hogy mi van közetetek. Ha azt mondta nem szeretne semmit, akkor ne ölelgessen, meg ne pusziljon szájon. Be kell beszélnetek, hogy akkor most ez lehetne több, ha pedig nem, akkor ne viselkedjen így veled.
2020. ápr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első fontos lecke a kapcsolatokban, hogy attól hogy te érzel valamit, a másikat nem tudod ugyanarra az érzésre ráerőltetni. Elmondta hogy nem szeretne semmit köztetek, sajnos bármennyire is rossz, az innentől lényegtelen hogy te mennyire estél bele.


Lassan 1 éve volt a puszis téma is, nem annyira értem hogy miért van most összezavarodás. Lehet akkor még máshogy állt hozzád, vagy csak arra a nyári napra/estére jó volt ölelgetni és puszilgatni téged, de többet nem akart.


Ha azt beszéltétek meg mostanában hogy nem szeretné ha lenne bármi is köztetek (ezt sejteti az írásod), akkor nem tudsz mit tenni, el kell engedni és megpróbálni elfelejteni. A probléma hogy míg barátokként együtt maradtok, addig szenvedni fogsz hogy nem vagytok egy pár. Neked kell eldöntened mennyire fog ez menni.

2020. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!