Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit ad a férjének Karácsonyra?

Ki mit ad a férjének Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 16:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
97%

Egy szupi kis GPS készüléket... én olyan béna vagyok a térkép olvasásban... :PPP És így sokkal egyszerűbbneki is a közlekedés, találtam egy szuper helyet is ahol lehet kapni, elég normális áron van és van választék is.


[link]

2008. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Magamat, és nem csak karácsonyra...

Viccen kívül: főzök valami finomat, együtt leszünk egész ünnepek alatt. Egyébként kinéztem neki egy könyvet, amire már régóta áhítozik.

2008. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mink mindketten a lányunkat lepjük meg.Ez less közöen az elsö karácsonunk:))

Egy szép vacsora és az érze´s amit adni fog,mikor a kislány megla´tja az ajánde´ka´t.

2008. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ajándékozunk már évek óta. Az egész tág család és a rokonság is átvette ezt a szokást. Együtt mindenki elemgyünk a templomba, utánna összegyűlünk mindig valakinél és feldiszitjük a fát, vacsorászunk, társasjátékozunk, énekelünk.
2008. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én a vorosmarty téren levo arusoktol veszek valamit plussz sok csokit neki..

sajnos nincs sok penz, és a baba is két honapot kesik, hogy egy kismanóval lepjem meg :D

2008. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegeset nem veszek, hanem amire szukseg van. Egy szep szinu puha furdokopenyt, pulovert, parfumoket es egy bor nadragszijat.
2008. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Utolsó válaszolónak: tavaly hajszál pontosan ugyanezeket adtam Neki! :-) És bejött?
2008. dec. 1. 17:24
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocs, szóval: bejött!
2008. dec. 1. 17:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Deák Bill új cd-je, kocsiba ülésmelegítő.
2008. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mamuszt akartam,de szerintem parfűm lesz
2008. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!