Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit ajándékoztok karácsonyr...

Ti mit ajándékoztok karácsonyra családtagoknak? Nekem semmi ötletem

Figyelt kérdés

én, párom és anyóssal egy lakásban élünk.

párommal mindketten 20 évesen vagyunk (nincs zsebpénz se diákmunka pénz) mit tudnánk ajándékozni ami nem olyan drága vagy mit süssünk főzünk? bár ő befoglalja ilyenkor a konyhát és semmit se tudunk csinálni, nagyon kicsi a konyha.

én mindig segítek, rendszeresen főzök stb, szóval nem tudom mit lehet ajándékozni?!

karácsony elött megvett minden könyvet ami tetszett neki, azt nem tudok. igazából mindent megvesz magának... nem tudom mire lenne szüksége, nem mondja, vagy mondom már felesleges lenne még egy.

utálja a kis dolgokat, nem szereti a díszeket, kidobja vagy elajándékozza, ez is kilőve.

párom se tudja mit adjunk...

cukorbeteg szóval édességet adni se szeretnék, és karácsonykor degeszre eszi magát mindenkinél :)

eléggé megvagyok lőve.

illetve páromnak se tudom, mert neki is megvesznek mindent...


2011. nov. 5. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én a cukorbeteg mamámnak teát szoktam venni ...lehet kapni teavariációkat kifejezetten karácsonyi csomagolásban, vagy akár teakülönlegességeket... (ez csak egy ötlet ha utálja a teát nyilván elvetendő :D )
2011. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tőlem mindenki power bankot kapott karácsonyra. mivel mobiltelefon mindenkinek van, így hát hasznos dolognak tartottam a 20000 mAh
2019. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!