Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit ad a férjének Karácsonyra?

Ki mit ad a férjének Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mivel foglalkozik a férjed, de vehetnél neki egy személyesített határidőnaplót írószerekkel együtt. Igy egész évben ha előveszi mindíg melegség fogja eltölteni tudva, hogy kitől kapta.
2008. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2008. dec. 4. 10:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet!!!! :_))
2009. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén nem ajándékozzuk meg egymást. Végre befejeztük az építkezést így pénzünk nem maradt.A családnak is csak apróságokat veszünk. Majd főzők valami finomat és egy üveg pezsgő mellett ünnepeljük a szentestét. A lényeg, hogy együtt legyünk és végre kettesben.
2009. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én a barátomnak valami kozmetikumot veszek. Borotva/sampon, ilyesmik. Illetve egy fényképes bögrét csináltatok neki, veszek egy egeret a laptopjához, és egy jó meleg pulcsit. Egyelőre nincs több ötletem.
2009. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nekem kicsit könnyebb dolgom van! Most jöttem össze a barátommal illetve pontosan ma 34 napj! szóval mi még nagyon frissek vagyunk! Mivel modellkedem kap tölem egy egyedi saját fotóból összeállított naptárt, ilyen 4 dimenziós krisztálykő vagy mi az amibe a saját arcom van lesz benne modellalbumot és még valamit, de én se tudom még, hogy még mit:) űnaptárba tudok segíteni:)
2009. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!