Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Az anyám kitagadott...

SÜRGŐS! Az anyám kitagadott és kijelentette, hogy tönkreteszi az életemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel írtam ki egy kérdést :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ennek van előzménye is:

Amikor kiderült hogy terhes vagyok, azt mondta ne vetessem el. később amikkor mrá beleéltem magam, azt mondta vetessem el. Akkor már nem vetettem el hiszen arra bíztatott az elején hogy tartsam meg. Mostmár nem vetetem el meg nem is lehet, mert már túl nagy és mert én is és a párom is akarjuk a gyereket. És ezzel tönkretettem az életét mert nem tud a pasijával élni ahogy akar, mert én nem megyek velük.


A kérdés folytatása :


Anya reggel hazajött a pasijától, mondta, hogy akar velem beszélni. Oké, leültünk, kijelentette hogy vége a pasassal, hogy nekem jobb legyen.

Mondtam neki hogy ezt máshogy is megoldhattad volna, de erre azt válaszolta hogy nem. És cinikusan hozzátette, hogy köszöni hogy tönkretettem az életét.

(A pasi egy hazudós szemé*tláda, lehúzta több millió forinttal.)

Visszamentem a konyhába, leültem, elmondtam a nagyszüleimnek (velük élünk), hogy mi történt. Jön be anyám, kisírt szemekkel:

- Mostantól le vagy sz*rva, nem érdekelsz, levettem rólad a kezem, azt csinálsz amit akarsz.

Kitört a balhé meg minden, üvöltözés csapkodás sírás. A két öcsémet elkezdte ellenem uszítani. Mindkettő itt sírt hogy ne bántsuk egymást béküljünk ki, de ő gyerekesen azt mondta hogy nem áll szóba velem. MSN-en bekapcsoltam a mikrofont a barátomnak és az anyukájának hogy halljátk, milyen anyám van (hogy ő lesz a gyámja a gyermekemnek mert még kiskorú vagyok.)Kijelentette, hogy nem vagyok a lánya, mert tönkretettem az álmait (amit nem tudom mégis mire akart alapozni hiszen a pasi csak átvágja folyamatosan és ezzel ő is tisztában van elvileg) Most azon gondolkodik mindenki, hogy mit lehetne kezdeni! Anyám gyógyszerfüggő, nyugtatózza magát. A párom és én, meg a nagyszüleim látjuk el a két kicsi gyereket (8 év) egy kezünkön meg tudjuk számolni hogy hányszor foglalkozott velük idén anyu... Mi tanulunk játszunk velük, mi etetjük őket, mi beszélgetünk velük. Anyám számára a családi délutána bból áll hogy ő alszik mi tévézünk vagy hogy elmegyünk valahová kocsikázni a pasijával.



Nagyon kivagyok idegileg, féltem az öcséimet és a leendő gyerekemet. Azt mondta nem érdekli se anyja se apja se testvérei se a lánya se az unokája, tönkretesz minket.

Most hogy a nagyszüleim szívesen elvállalnának gyerekestüol mindenestül, amíg a saját lábamra nem állok, most már nem akar elmenni, most már itt akar maradni hogy kikészítsen. El akarok menni innen, apám nem fogad be, a pároméknál nincs hely kettőnknek.

Mit tegyek? Kikészültem!!

17/L


2010. aug. 14. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 A kérdező kommentje:
Egyébként kajára nincsen pénzünk, rezsibe nem tud beleadni egy kanyit sem, de a pasinak löki a százezreket.
2010. aug. 14. 13:18
 2/145 anonim ***** válasza:
56%
Bocs de talán nem kéne mások nyakára gyereket szülnöd az ő akaratuk nélkül... Majd ha el tudod tartani te is. Ezzel csak mégjobban elrontottad a helyzetet.
2010. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
62%
Kajára sincs pénzetek de a kisbabának majd hirtelen lesz mi? Vagy levegőből fog élni?
2010. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom!Az lenne a legjobb ha elhúzna a gagyi barátjához te meg ott tudnál maradni a nagyszülökkel.
2010. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 A kérdező kommentje:
Ez 3 és fél éve van így, ez most már csak a hab a tortán.
2010. aug. 14. 13:20
 6/145 anonim ***** válasza:
73%
Ha gyógyszerfüggő és nyugtatózza magát, hívjatok hozzá orvost, vitessétek el, az ilyet be kéne zárni egy gumiszobába és hagyni éhen halni, nem anya az ilyen...
2010. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
73%

te is elég ostoba vagy hogy még védekezni sem vagy képes pedig tudod hogy milyen otthon a helyzet... ilyen családba gyereket szülni...

sajnálom de ez az igazság, lehet lepontozni

2010. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
23%
...
2010. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 A kérdező kommentje:
Akik azt írták, hogy vajon miből él majd meg a kicsi, azoknak üzenem, hogy a páromnak van munkája, és amint lehet nekem is lesz! Pár hete derült ki a baba, tehát nem szánt szándékkal, és tabletta mellett.
2010. aug. 14. 13:22
 10/145 anonim ***** válasza:
62%
Sajnálom, de az elsőnek és a másodiknak igaza van.
2010. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!