Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ünneplőt felhúzzak?...

Miért kell ünneplőt felhúzzak? Utálom. Anyám kijelentette hogy még pedig abba megyek ha törik ha szakad. De 18 éves vagyok mit pampog hogy ünneplőbe kell menjek. A fél osztály nem megy abba.

Figyelt kérdés
Meg még a tanárok sem szólnak érte semmit.. Akkor minek? Köszönöm a válaszokat 18L
2011. aug. 31. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha neked 18 évesen még az öltözködésedbe is beleszólnak, és te ezt hagyod is, akkor sajnállak.
2011. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez az eloiras, nem? Hat akkor mit haborogsz? Az hogy fel osztaly kulonc, majd meg tudjak mi lesz veluk, hogy reagalnak rajuk a tanarok, par honap mulva.
2011. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a módját a dolgoknak. Hova másohva tudsz ünneplőt felhúzni? Ne egyszerűsítsd le magad azzal, hogy mindenhova ugyanazt a cuccot veszed fel. Legyenek alkalmak az életedben.
2011. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
szépen felhúzod és viszel magaddal másik ruhát amit ha odaértél áthúzól a Wc-ben :D én ezt szoktam csinálni :D 17/L
2011. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert meg kell adni a tiszteletet. Évente azt a pár alkalmat kibírod, hogy ünneplőben mész. Gondolom, a tanárok már feladták, hogy mind az ötszáz tanulónak egyenként szóljanak.


De ha majd egyetemre mész, rá fogsz jönni, ha nem ünneplőben mész vizsgázni, és kivágnak, hogy édesanyádnak mégis igaza volt.

2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy illik. Tudod, ez intelligencia kérdése. Az ünneplővel megtiszteled a tanárokat. Nálunk első szülőin felhívták a szülők figyelmét rá, hogy az ünnepségekre, mint pl. évnyitó, karácsonyi előadás, bármely iskolai ünnep a fehér felső, sötét nadrág/szoknya és szép cipő az elvárás. A 21 kis elsősből ennek ellenére talán ha 3 volt így öltözve, volt akin MELEGÍTŐ!!! volt, a kérés ellenére - a szülők többségén is... A következő szülőin a tanítónő megjegyezte, hogy ez az alapvető tisztelet és intelligencia hiánya, amiért nem a gyerek, hanem a szülő a hibás, de neki nem feladata, hogy felnőtteket a jómodorra tanítson....
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
Egy fehér valamit vegyél fel felsőre esetleg blúzt, és alá farmert, én így szoktam nálunk a matrózblúz sem kötelező így magamra dobok valami elegánsabbat, és az ünnepély után a mosdóban átveszem és ennyi. Anyád az pattogni fog szóval, ez ellen nem tudsz mit tenni, egy felsőt vegyél fel és ennyi, többit sz@rd le nem tehet semmit, ennyi!
2011. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ez legyen a legnagyobb gondod. Mennyi az a szerencsétlen évnyitó, 1óra? Annyit fél lábon, szöges cipőben, balerinának öltözve is kibírnál, nemár hogy egy szerencsétlen fekete naci meg egy ing miatt háborogj.
2011. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
Egy ujabb 18 éves akinek anyuci dönt még az öltözködésében is,és sajnos ez a jövő generációja.
2011. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk az egyetemen bármibe lehet menni vizsgázni, kedves egyik válaszadó. nem attól függ az 5 ös, hogy fehér ingben vagyok vagy pamut felsőben...

Az évnyitó meg max elsőben és kilencedikben nagyszám. Utána kevésbé, kiöltözni sem kell

2011. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!