Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a párom?

Szerintetek megcsal a párom?

Figyelt kérdés

17 éve vagyunk együtt,2 gyermekünk van.Soha nem csalt meg a párom(legalábbis nem derült ki).Nagyon szeretjük egymást,rendes ember.Imádja a gyerekeit,nem iszik,dolgos,hűséges(?!)igazi minta férj!

Mostanában viszont furcsa dolgai vannak.Új telefonkártyát vett és ha belenézek a telefonjába már egyből szól, hogy ne nézegessem.Eddig soha nem volt titkunk egymás előtt,sose szólt ha a telefonját nézegettem.A napokban felfigyeltem egy férfi névre a telefonkönyvben,de kiderítettem hogy ez nem egy hapsié hanem a munkatársa száma aki egy 30 éves nő!!! Ezt már vehetem bizonyítéknak?

Mert ugye ha nincs titkolni valója akkor miért nem az igazi nevét írja be a telefonba?

Vannak még apró kis jelek (sms-t kitörli,hívásokat kitörli, stb..)amik gyanúsak, bár lehet,hogy én viszem túlzásba mert egyszerűen nem akarom elhinni, hogy megcsal.( ő nem az a típus) :D


2010. aug. 14. 13:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanígy kezdődtek a gondok :Sés ki is derült sajnos hogy csal...
2010. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Ismered a nöt személyesen?
2010. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem bizonyíték . Lehet, hogy csak barátok, ismerősök, de tudja hogyegyből plafonon lennék, azért nem beszél róla. Az is lehet, hogy csak egy enyhe flört, hát... nem a legszebb dolog, de nincs olyan ember aki ne botlana, és végül is nem halálos bűn. 3. verzió hogy durván félrekefél a férjed, legjobb volna ha rákérdeznél, én nem nagyon tudok jobb utat az egyenesnél. Ne támadólag, hisztisen agresszíven ,azzal csak ártasz, csak nyugodtan.
2010. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de fontosabb lenne őt szembesíteni ezekkel a gyanús dolgokkal. Ha hebeg-habog, vagy agresszióval leplezi a zavarát, akkor csal.
2010. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem sajnos igen,es kerdezz ra minnel hamarabb
2010. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
100%
A tippem: Igen :(
2010. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
ennek bizony megcsalás szaga van.
2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

férfi név alatt egy nő?!

szerintem elég egyértelmű ... :(

2010. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :S
2010. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyanus, hogy mindent kitöröl!!És semmi jóra nem utal.

Szoktatok még szeretkezni??Milyen veled,mit érzel szeret?

2010. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!