Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a nyári hónapokban...

A párom a nyári hónapokban Amerikában fog egy gyerektáborban dolgozni, szinte éhbérért, természetesen nélkülem. Van-e okom aggodalomra, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi az a éhbér? 10 dollár a minimálbér annál kevesebbet nem kaphat bőven kijön belőle ha nem szórja a pénzt.

Azt nem hiszem hogy más párt keresnek az ottani csajok még igényesebbek anyagiak terén max összafekszik valakivel de ez természetes ezen ne agyalj attól még szeret.

2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az összefüggést a kérdésben szereplő két mondat között.
2011. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy meg fog csalni, de ne tiltsd el egy ilyen alkalomtol, elmeny szerzestol. Sok emberrel fog megismerkedni, sok uj elmeny lesz neki. Lehet, hogy egy kicsit masan is fog hazajonni. Egy ember nem izgulhat azon egesz eleteben, hogy mikor fogjak megcsalni. Ha ugy kell lenni, akkor meg a szomszed szobaban is megtortenhet. Mig oda van, eld Te is az eleted, keress uj hobbit, csinald azt amit mindig kartal, de nem volt ra idod vagy parodat nem erdekelte. A nyar hamar elmulik.
2011. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen táborban, életem legjobb nyara volt. Ne sajnáld tőle!!!
2011. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ahoz nem kell külföldre utazni,ha meg akar csalni.

bízz benne.

az én párom rendszerint jár ki a tesójához egy-egy hónapra eleinte én is aggódtam de mostmár nem.

2011. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
En ugy latom az osszefuggest, hogy kerdezo szerint ne menjen, hisz penz az keves, es raadasul ott az esely hogy megcsaljak. Tehat ehberert kerdezo nem akarja felvallalni meg a megcsalast is. Gondolom, ez nem Orajta mulik.
2011. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
miért csalna meg? te meg fogod csalni azért mert külön lesztek pár hónapig? ha nem bízol benne akkor az egészet megette a fene.
2011. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és mégvalami . ha meg akar csalni akkor itthon is simán meg tud. nem kell ahhoz amerikába menni.
2011. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha meg akarna csalni ahhoz nem kell Amerikába mennie.Remélem érted mire célzok,de ez egy elég furcsa kérdés.Ha feltételezed róla,akkor itthon a hétköznapokban is megcsalhatna,nem?Abból hogy nyár,meg Amerika még nem következik az,hogy megcsal,ha nem olyan.
2011. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam kint táborban, hát volt olyan srác, aki a nyár elején még egyik csajjal kavart, aztán jött egy másik, nyár végére meg lett egy harmadik. Meg tényleg sok ilyen kis néhány hetes románc alakult, de hát ehhez ugye nem kell külföldre menni. Ott is, akiknek párjuk volt otthon, azok nem mentek bele ilyenbe. Szóval ne aggódj, ha szeret, akkor nem csal meg se itthon, se külföldön.

És mondjuk azért éhbérnek nem nevezném, bár nem tudom, mennyit fog keresni.

2011. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!