Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire érzéketl...

Most komolyan ennyire érzéketlen a barátnőm, vagy én vagyok ennyire túlérzékeny, és csak magamra vettem? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom. Ő volt az első srác az életemben. Szerelmes voltam bele. De vége lett. Kb. fél éve. Azóta nem volt senkim, mert nem kellett.



Most van egy srác, akivel ismerkedünk, egyik barátnőm kérdezte összejönnék e vele. Annyit mondtam neki, hogy rendes, aranyos srác, bármi lehet, de még nem tudom.


Erre rávágja, hogy "látom 1 pasid volt, de megvagy halva még mindig miatta.".. Alig tudtam mit mondani rá.


Igazából ő sosem volt szerelmes, mindig csak 1hétig tartottak neki a kapcsolatai.


Nem értem miért kell amiatt az emberre ráförmedni, mert nehezen felejti el a szerelmet.


Ti is elítélitek azért az embert, mert teljesen el akarja felejteni az ex-ét, és addig nem akar új kapcsolatot ?

17L


2010. aug. 14. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség!

a mai napig emlékszek az első szerelmemre!

ezzel nincs baj nyugi:)

2010. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hogy nem csapod be a fiúkat, de a barátnőt sem kell megutálni, amiért megpróbál felrázni a világfájdalomból.
2010. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a bnőd csak fel akart rázni, hogy hahó, ott egy másik srác, akinek lehet, hogy pont te kellesz.

Különben is, nem az után kell sírni, ami megtörtént és elmúlt, hanem az után, ami nem történt meg, de lehetett volna. Az első megvolt, szép volt, vége lett, most lehet egy másik.

Túl érzékeny vagy, ha ezt magadra vetted.

2010. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Részemről a második válaszoló mindent elmondott.
2010. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem sírok a régi után. Erről szó sincs. Tudom, hogy ez a srác is rendes meg minden, DE nekem eddig nem kellett senki.


És azért, mert nem ugrok az első pasi nyakába még nem a régi után sóvárgok..


És nincs világfájdalmam. :) Nagyon is jól érzem magam.

2010. aug. 14. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

ne is foglalkozz a barátnőddel...nagyon helyes, hogy még csak egy kapcsolatod volt, nem 80...és teljesen természetes, hogy nehezebben vagy túl az első párkapcsolatodon:)

nem lehet benne egy kis irigység amiatt, hogy neked volt már egy normális kapcsolatod, neki meg nem?

vagy hogy ő neki már sok volt...

nem érdemes vele foglalkozni, inkább légy magadra büszke, hogy ilyen rendes, normális lány vagy:)

2010. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van,nem olyan könnyű elfelejteni azt,akivel sokáig együtt voltál.

Ezt a barátnőd is tudná jól,ha nem csak úgy kell neki pasi 1-2 hétre.

2010. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még nem érzed úgy,hogy készen állsz egy új kapcsolatra. Nincs ezzel semmi baj,elmúlik.Ha meg ő kitart és melletted marad akkor meg minden egyenesbe jön.
2015. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!