Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan érzéketlen lettem!...

Túlságosan érzéketlen lettem! Ez baj?

Figyelt kérdés
Régen nagyon érzékeny voltam, egy apróbb szó miatt is sírni kezdtem. Aztán rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, ezért elkezdtem "erősíteni". Most, 21 évesen ott tartok, hogy a halál témánál is vígan poénkodom, és nemrég az egyik nagyon közeli rokonom majdnem meghalt, de ez engem egyáltalán nem rázott meg. :( Pedig régen mindig sírtam esténként, ha olyanokra gondoltam, hogy egyszer elveszthetem a szeretteim, manapság meg ennek pont az ellentéte van, nem nagyon mozgat meg. Ez nagy baj? Változtatni kéne?
2011. szept. 6. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én régen sem voltam érzékeny.. De ha téged ez zavar, akkor annyira csak nem vagy érzéketlen. Engem pl nem zavar. Ilyen vagyok és kész, felőlem az hal meg aki.. hát nem akar, de aki meghal. :D
2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél érzékeny, csak felvértezted magad egy sorozat védekező mechanizmussal a tragédiák ellen. Halál ellen poén, problémákra vállvonogatás és a többi.


Gyakorlatilag befalaztad magad.

2011. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!