Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőapám lehet molesztálja...

Nevelőapám lehet molesztálja a kishúgomat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éves a kishúgom és a nevelőapám nagyon furán viselkedik vele. Mindig puszilgatja, simogatja, ölébe veszi, babusgatja mint egy csecsemőt, pedig nem olyan kicsi már, anyukám pl. már rég nem tesz vele ilyeneket. Illetve szoktak együtt aludni délutánonként és amikor a múltkor hazaértem és benyitottam a szobájába azt láttam, hogy mind a kettőn csak alsónemű van és úgy alszanak átkarolva!!😓 Ebből meg úgy az egész fura viselkedéséből én arra következtetek, hogy lehet molesztálja. Mit tehetnék?:( Csak úgy meggyanúsítani necces lenne... köszi a válaszokat előre is! 17/L

2021. jan. 23. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Előbb hugival beszélgess, kérdezgesd, hogy mit szoktak játszani? Szereti e aput? Persze, ha igaz a gyanú, akkor biztos a lelkére kötötte, hogy senkinek ne beszéljen róla. De láthatod, hogy zavarba jön e, feszült lesz e ilyen kérdések esetén.
2021. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj nagyon, ha kell leskelődj, hallgatózz. Húgodra is figyelj, nem e változott meg a viselkedése, nem e kezdte el rágni a körmét, hasonlók.
2021. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Neki is csak a nevelő apja, vagy húgodnak ő az igazi apja? Azért ez is sokat számít. Szerintem a puszilgatás, ölbe vétel az nem nagy dolog, ha ő az apja. A simogatás már kevésbé. Attól függ, hogy azt is hogy és hol simogatja. Ha apa lennék, szerintem én is simán puszilgatnám a gyerekem, meg ölbe venném, s nem azért mert molesztálni akarom, hanem mert foglalkozni, szeretgetni akarnám.

Ha úgy érzed, hogy nevelőapád gyanús, tegyél be egy telefont a szekrényre, valahova, azt indíts el rajta felvételt. Utána megtudod nézni, hogy miket csinál a kislánnyal.

2021. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg hugit, van e "titka". Ha igen, jó eséllyel gáz van. :(
2021. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Neki is a nevelőapja... leginkább a hátát/hasát szokta simogatni.
2021. jan. 23. 14:39
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Azért as egy elég durva vád, szóval okosan vele. Ha nem is molesztálja, talán szóvá teheted, hogy ez lehet kicsit sok. Bár gondolom apukátokat akarja amennyire csak lehet helyettesíteni. Mennyire jó a kapcsolatot nevelöapáddal? Jó apa, vagy az a klasszikus “útáknivaló” mint a filemkben..
2021. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Veled voltak ilyen próbálkozásai?
2021. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nálam soha sem próbálkozott. Egyébként velem nem túl kedves, nem beszél sokat velem.
2021. jan. 23. 14:59
 9/32 A kérdező kommentje:
Egyébként csak 2 éve lakik velünk, szóval nem tudom kicsiként hogyan viselkedett volna velem.
2021. jan. 23. 15:02
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos lehet, hogy igazad van.

3- as jól mondja.

Jó lenne egy rejtett felvétel.

Akkor bizonyítékod is van

2021. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!