Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 17 éves lányotok azt...

Ha a 17 éves lányotok azt mondaná, hogy a nevelőapja molesztálja, hinnétek neki? Akkor is, ha a lány már többször hazudott nektek és a férfiről senki nem gondolná ezt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit részre hajló vagy, nem de? Sok emberből nem lehet kinézni mégis megcsinálják. Ezt ne vedd figyelembe. Mindenki hazudik csak kérdés hogy milyen dolgokban.


Én a helyedben mindentől függetlenül végére járnék a dolognak.

2012. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokban hazudott? Milyen viszonya volt eddig a nevelő apjával? Utána járnék és biztosítanám a lányomat, hogy mellette állok.
2012. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
IGEN
2012. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig minden körülmények közt inkább a gyerekemnek hinnék,mint a nevelőapjának.
2012. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok részre hajló,csak leírtam,hogy nem most hazudna először.

Nem hazudott akkorákat,csak olyanokban,hogy hol van és kikkel,milyenek a jegyei az iskolában és hasonlókban.Szóval tényleg nem eget rengető dolgokat,de azért hazudott.

A nevelőapjával az utolsó 2 évben romlott meg a viszonya,mindenen megsértődik,tiszteletlen vele.

2012. márc. 13. 19:39
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés megfogalmazása is azt tükrözi hogy a faszit véded.Sőt ha beigazolódna még azt mondanád,hogy ja,biztos a lányom incselkedett vele,ezért történt.Anyám is csinált egyszer egy ilyesmit egy nagy horderejű dologban,azóta se tudtam neki elfelejteni.Derítsd ki,ilyen egyszerű,nem gondolkozni kell rajta.
2012. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Engem molesztáltak, anyukám szerencsére hitt nekem.


Én is hinni fogok a saját lányomnak.

2012. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Amikben hazudott az a tinik jellemzője, igen hinnék neki, az se lehet véletlen, hogy megromlott a viszonyuk.
2012. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
19%

Az attól függ melyik embernek milyen a személyisége.


Könnyen lehet manipulálni embereket.


Én először is feltérképezném közöttük a dolgokat, hogy ki hogy áll a másikhoz. Kit milyen érdekek hajthatnak.


Plusz!


Egy 17 éves már van annyira cselekvőképes, hogy képes legyen ez ellen tenni, ha komolyan így van!



Egyébként mivel a lány 17 éves, és nem vérszerinti rokonról van szó, akár viszonyuk is lehetne már.


Szóval törvényi oldalról ez támadhatatlan.


Max zaklatás lehet belőle polgári perként, de bűncselekmény semmiképp..

2012. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
25%

kivéve, ha nemi erőszak történik.


előző voltam.

2012. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!