Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintem durva csak, ha egy...

Szerintem durva csak, ha egy anya hagyja, hogy a lányát molesztálják?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit a saját apja gyerekkènt èveken át molesztált..

Mindezt úgy, hogy az anyja is tudta, de szemet hunyt felette, nem akart galibát, olyan tipikus règi módi asszony, aki szerint a fèrjtől mindent el kell tűrni. Hogy tud mègis egy ilyet elnèzni egy anya??


2017. ápr. 14. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyannyira durva, hogy konkrétan bűncselekmény.
2017. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A családfö beteg ember!A nö meg fél.
2017. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem egyedi sajnos. Állítólag a lányok harmadát éri valamilyen szexuális zaklatás felnőtt korukig, ezek elkövetője pedig általában közeli rokon vagy ismerős.
2017. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy az erőszak nem megoldás semmire, de ha megtudnám, hogy egy lányt a saját apja molesztál, akkor abból az apából embert faragnék egy baltával! És természetesen az anyából is!

18/F

2017. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Tettestársnak hívja a szakirodalom.

Éretlen személyiség, nem tud még magáról sem gondoskodni érzelmileg, nemhogy másról.

A 1-esnek igaza van.

2017. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
4: De remélem, ha fiú az a gyermek, akkor is!
2017. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
#6, Természetesen akkor is!
2017. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mindketto go borton anya is ülne ezert
2017. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
83%
Sajnos nem ritka. Sok esetben a gyermek hiába kér segítséget az anyától, ő van megalázva, és az anya a férfi mellett áll. Sztem ez a tipikus esete annak, amikor könnyebb hazugságban élni, mint szembenézni az igazsággal és tenni érte...
2017. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!