Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik az ajándékozás a...

Hogy illik az ajándékozás a részemről a párnak? Na én a a barátomon keresztül vagyok hívatalos. Na és gondolom illik nekem is venni ajándékot, ezért arra gondoltam hogy ketten veszünk a barátommal.

Figyelt kérdés

Persze erről még a barátom nem tud, most terveltük ki itthon.

Szóval mit illene venni?

Mennyi értékben stb?

Vagy pótoljak én a barétom családjának.

Sajnos nem vagyok ebben jártas.

18évesek vagyunk.


2010. aug. 15. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
esküvőre az lemaradt.
2010. aug. 15. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ha nem ismered a párt, vagy csak látásból, akkor neked nem kell ajándékot venned, elég egy szép képeslap... bár persze semmi baj, ha veszel, egyáltalán :).


Ha együtt vesztek, akkor azt figyelembe kell venni, hogy a barátod mennyire áll közel a párhoz, és milyen az anyagi helyzetetek (sztem nincs meghatározott összeg, amiért illene vinni, hacsak a barátod nem nagyon közeli rokon)... illetve, persze, hogy a barátodnak esetleg van-e vmi ötlete, mit szeretne a pár.

2010. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagybátyja.

Én még nem találkoztam vele eddig, bár nem is vagyunk rég együtt a barátommal .

2010. aug. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!