Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Ajándékozás) Szerintetek?

(Ajándékozás) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell,hogy van barátom most 10 hónapja.Márciusba leszünk 1 évesek (Ő 18 én 15 éves vagyok).Lehet,hogy még 'messze' a valentin nap,meg az évforduló,de nem az utolsó pillanatba akarok agyalni azon,hogy mit is adjak neki.Évfordulóra úgy gondoltam,hogy veszek egy emlékkönyvet,beleragasztok közös képeket,rajzolok,írok stb..:)Valentin nap miatt pedig vacilálok pár dologgal..:SElőször úgy gondoltam,hogy veszek egy ilyen szeretlekes meg ilyesmis bögrét,és rakok bele egy plüst.De az azért nem lenne jó,mert max 2ezret kapok arra,hogy bevásároljak valentinra+évfordulóra:(.Az emlékkönyv 680Ft,a pohár 600,egy normális plüss pedig több ezer forint.Gondoltam arra is,hogy veszek ilyen porcelán macikat,amik egymás mellett ülnek és egy szívet tartanak a kezükbe:)ilyen kissebb darab:)párszáz ft,és akkor csinálnék egy dobozt,abba beleraknám,bemasniznám,meg mellé egy képeslapot.De ezt keveslem.:SVélemények?:S
2011. jan. 25. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az érték a fontos. De egyébként plüssállatot sem ajándékboltban érdemes venni, mert ott baromi drága. Tescoba megy ilyen helyeken olcsóbb.

Amúgy amiket írtál, elég lányos ajándékok. Leszámítva az emlékkönyvet, az szerintem nagyon szuper. De a porcelánmacik meg ilyenek... Inkább olyat adj, ami közelebb áll a barátod ízléséhez, gondolom srácként nem porcelángiccsekkel van tele a szobája.

2011. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közös képek -> Kérd meg egy ismerősöd aki ért hozzá,hogy csináljon ezekből egy naptárt.Nyomtasd ki.Olcsó is és jó is.
2011. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is hasonló "bajban" vagyok. :D

Szerintem az emlékkönyv nagyon jó lesz az évfordulóra. :) Valentin napra meg nem is tudom.. mi valentin nap után 1 nappal leszünk 5 hónapja együtt :D

és nem tudom mit vegyek, gondoltam arra hogy egy plüss maci amin tart a kezébe egy szivet de gondolkoztam hogy vajon ennyi elég lenne? vagy mellé még kéne valami?

nagyon jó hogy fel tetted ezt a kérdést így tudunk az ajándék témáról beszélgetni itt :D

16/L

2011. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a barátomnak évfordulóra közös képet nyomtattam fel egy párnára 2500Ft volt. Valentin napra meg csináltattam naptárat ( csak rólam 12 lapos,mindegyik lapon másik ruhában vagyok és szerintem jól sikerült :D összeállítva 3450 Ft volt).


Tudsz 1 laposat is amin Közös képetek van! Esetleg tudsz graviroztatni egy poharat az mellé meg veszel egy üveg piát mellé meg egy tartót! :D


Az én barátom imádja a motorokat ezért nekem könnyebb vásárolni! (= Tudd meg h mit szeret!

2011. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)Naptárt nemigazán szeretnék,mert 1.túl sok lenne a képekből :D 2.Senki nem ért hozzá 3.Nincs színes tintám,és minden ismerősöm sóherkedik vele :(..

Teszkóba vettem neki névnapjára egy nem olyan nagy méretű plüss tigrist:DTök örült neki..:Dde azis tök drága volt:S3500ft:S

16/L:hátmár jólenne kibeszélni ezeket a dolgokat,mert ötleteim vannak,csak vagy cash nincs hozzá,vagy pedig túl 'lányos' :(barátom nemis érdeklődik úgy semmi iránt,meg ilyen hülyéskedős,gyereklelkű inkább:):Dde nemtudom :(

2011. jan. 25. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az emlékkönyv szerintem nagyon jó! Mi a Barátommal naplót írunk egymásnak:) És hihetetlenül jó ajándék szokott lenni:)

Amúgy szerintem inkább saját készítésű dolgokat adjál, vagy egy nagyobb dolgot. Az nem annyira szerencsés, ha mindenféle "kütymütyöt" veszel neki, ezt sajnos tapasztalatból tudom... Szerintem valentin-napra nem kell olyan nagyon nagy ajándék. Az évfordulóra már inkább:) Ha jól értettem, Te a szüleidtől kapsz pénzt az ajándékra, ugye? Hát... nekem nem volt képem tőlük kérni, így előfordult, hogy a zsebpénzem nagy részét a Barátomra költöttem. De ha Neked adnak, akkor mondjuk ha túlléped a "keretet" akkor kipótolod saját pénzzel. Én a helyedben vennék egy pólót, megcsinálnám az emlékkönyvet az évfordulóra, és vmit készítenék valentin-napra.

Lehet, hogy segít, ezért leírom, hogy én miket adtam. Valentin-napra vettem egy kis könyvet, amiben szerelmes idézetek voltak, és csináltam egy szivecskés képkeretet. Évfordulóra pedig pedig varrtam egy párnát, ami egész jól sikerül, és vettem egy könyvet:) Nagyon örült neki a Barátom:)


16/L

2011. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Apám nem él velünk,de igen anyutól kapom a pénzt,mert nekem nincs most 1 forintom se,és nemis volt.Én nem kapok zsebpénzt,csak nemtudom 2-300ft-ot naponta ücsit venni a suliba.Ha jön a jó idő,eltudok menni dolgozni is,de akkor gyűjtögetni már nem lenne idő:(Gondolkodtam énis párnán,de úgy,hogy veszek ilyen "szeretlekes meg izést"de arra nem lenne elég a pénz:S

2011. jan. 25. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináltathatsz polót is közös képpel vagy csak ráíratni, hogy Szeretlek! By.: Kicsid ( vagy a neved ) Nem tudom nálunk az 1500-2000Ft körül van ( virágboltban csinálják! ) De Valentin nap mikor közeledik mindegyik drágább! :S
2011. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!