Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni ajándékozás témában!?

Figyelt kérdés

Bocsi, h a kérdés nem lett éppen kérdés.

Szóval az egyik legjobb barátnőmnek keresek karácsonyi ajándékot. Tudom, h én ismerem jól, de jelenleg nincs ötletem, neten nézelődni sincs sok időm. Nagyon szeret teát inni, ezért esetleg valami ezzel kapcsolatosra gondoltam. Műszaki szakra jár, esetleg ez is lehet kiindulóalap. Olyan 2-3 ezer forintot költenék rá maximum.

Tehát szeretnék ötleteket kérni!


2010. nov. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Virágzó tea. :) Különleges is és nem is túl drága. Ha a neten rendeled akkor tudsz válogatni, hogy milyet szeretnél, de pl: láttam Tescoban kint ilyen pult szerűségnél előre csomagolva kandiscukorral 450 Ft.-ért. Én ezt veszek a barátnőmnek. Tuti, hogy nem mindennapi és nem az az unalmas kozmetikai csomag/gyertya ajándék.
2010. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a barátaimnak idén egy-egy ajándékkosarat fogok csinálni. Még nem tudom pontosan, milyen lesz maga a kosár, de az biztos, hogy lesznek benne általam készített mézeskalácsok, valamint ilyen cukorkák: [link]

Talán még lesz benne más is, ha lesz ötletem, meg főleg pénzem. Még eszembe jutott a gyertyaöntés, ékszerkészítés (csak sajna tavaly is azt kaptak), esetleg valami kicsi, finom likőr. Az a lényeg, hogy bőséges legyen a kosár.

Ezt szépen becsomagolom celofánba, selyemmasnival és gyönyörű lesz, remélem, örülni fognak neki :)

2010. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziköszi. Ezek nagyon jók! :) A virágos tea nagyon tetszik. Amit te írtál, Második azzal kicsit az a gond, h zhk meg a vizsgák miatt nem nagyon van időm sk készíteni valamit (pedig régebben szerettem kreatívkodni). Viszont saját készítésű sütire gondoltam már én is, úgyhogy lehet, h ezt a cukorkát megcsinálom, nem is kell hozzá sokféle hozzávaló :)
2010. nov. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!