Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék el itthonról...

Hova mehetnék el itthonról karácsonykor?

Figyelt kérdés
Itt csak veszekedés és kiabálás van hova menjek el karácsonykor????Én nem kellek senkinek.Nincs senki ahova mehetnék de ithon sem akarok lenni.
2007. dec. 19. 19:20
 1/7 anonim válasza:
97%

Elég nehéz kérdést tettél fel!

Nem tudom hány éves vagy, hogy kerültél ilyen helyzetbe!?

Nem kellessz senkinek? Milyen értelemben? Család? Társ? Barát? Bővebben ird le a kérdést akkor talán tudnak, tudunk segiteni!

2007. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

irhatsz levelet a máltai szolgálatnak a hozzád legközelebb esőnek!

bővebb infókat magadról!!

ha hivő vagy kérd az Istent segitsen neked, vagy akiben hiszel attól... kérd, hogy segitsen minél előbb ebből a helyzetből kijuttatni

2007. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

ha kiskorú vagy akkor a családsegitő központ, ha van neted akkor könnyebben boldogulsz, talán találsz itt bármelyik fórumon aki beszélget veled ez idő alatt.

irj egy kérdést, hogy ki lesz egyedül karácsonykor akár idős ember/hölgy és ird meg, hogy szivesen csatlakozál karácsonyra, hogy ne legyen egyedül elfogadna-e?

nos?

2007. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Figyi, velem is sajnos ez a helyzet, a szüleim ki nem álhatják egymást, állandóan veszekednek, csak akkor van nyugtom ,ha nincsen egyik sem itthon, vagy talán csak az egyik. Én is sokat gondolkoztam, hogy hova mehetnék ahol nyugtom lehet, de ilyenkor mindig rájövök, hogy nekem itt a helyem. Szal inkább bezárkózok a szombámba míg csitul a helyzet, nem tehetek mást. De alig várom h elköltözhessek és külön életet élhessek.

Hidd el, nem csak te vagy ezzel így, vannak akinek ennél sokkalta rosszabb sorsuk van, én mindig ezzel vígasztalom magamat. Majd vmi lesz, és bolondságot meg ne csinálj kérlek!!! :)

2007. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Érdekelne, hogy sikerült megoldani vagy áthidalni a problémát!

Szivesen elütöttem volna veled az időt így az éteren keresztül, mert itthon dög unalom van!

2007. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
14%

a nyugatinál a Szent Margit szeretetszolgálat a hajléktalanoknak oszt ingyen meleg ételt és ruhát is ad nekik! ráadásul az aluljárókban elnézőbbek karácsonykor a rendőrök szóval nemvernek meg ha ott alszol egy kartonlapon!

szia

2008. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kedves előttem szóló! Te ez most komoly?
2008. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!